جسد یک گردشگر آمریکایی در ترکیه پیدا شد

به روز شده:  00:21 گرينويچ - 03 فوريه 2013 - 15 بهمن 1391
سارای سی‌را، گردشگر آمریکایی

جسد این گردشگر آمریکایی در نزدیکی پل گالاتا در استانبول پیدا شده که یکی از نقاط اصلی توریستی این شهر ترکیه است

به گزارش رسانه‌های ترکیه جسد سارای سی‌یرا، گردشگر آمریکایی که از دو هفته پیش ناپدید شده بود در نزدیکی دیوار باستانی استانبول پیدا شده است.

خانم سی‌یرا ۳۳ ساله ساکن نیویورک بود و در هفته‌های اخیر کشورش را به قصد دیدار از ترکیه، آلمان و هلند ترک کرده بود.

پلیس ترکیه گزارش کرده که در همین رابطه ۹ نفر را بازداشت کرده است.

پلیس همچنین تصاویر دروبین های مداربسته فرودگاه استانبول را منتشر کرده که خانم سی‌یرا پیش از ترک استانبول به مقصد هلند در این تصاویر دیده می شود.

او که مادر دو فرزند است، کمی پیش از از آنکه ناپدید شود به خانواده اش گفته بود می خواهد برای بازدید از پل تاریخی گالاتا به به این منطقه از استانبول برود.

اگر چه پلیس ترکیه هنوز در مورد چگونگی مرگ خانم سی‌یرا اظهار نظر نکرده است اما گزارشگران می گویند که ممکن است این گردشگر آمریکایی با ضربات چاقو از پای درآمده باشد.

خبرگزاری آندلس ترکیه همچنین گزارش کرده که ممکن است خانم سی‌یرا در نقطه ای دیگر به قتل رسیده باشد و جسدش پس از مرگ به حوالی پل گالاتا منتقل شده باشد.

سفارت آمریکا در آنکارا هم اکنون در همکاری با پلیس ترکیه تلاش می کند که به علت اصلی مرگ و چگونگی جان باختن خانم سی‌یرا پی ببرد.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.