حکم اعدام مجرمان اختلاس سه هزار میلیاردی تایید شد

به روز شده:  19:36 گرينويچ - 17 فوريه 2013 - 29 بهمن 1391

مدیا پلیر

احکام قطعی متهمان بخش اول رسیدگی به پرونده موسوم به اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی اعلام شد. چهار حکم اعدام، یک حبس ابد و محکومیت ده سال زندان برای دو معاون وزیر دولت.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

احکام قطعی متهمان بخش اول رسیدگی به پرونده موسوم به اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی اعلام شد. چهار حکم اعدام، یک حبس ابد و محکومیت ده سال زندان برای دو معاون وزیر دولت. نام هیچ یک از محکومان هنوز اعلام نشده است. قطعی شدن احکام بحث برانگیز ترنی پرونده فساد مالی تاریخ ایران، در حالی صورت میگیرد که فضای سیاسی ایران در روزهای اخیر صحنه تنش میام قوای سه گانه نظام بوده، که با اتهام فساد مالی سران قوای قضائیه و مقننه از سوی رئیس جمهوری ایران بالا گرفته است. سوال اینجاست که اعلام سنگین ترین احکام برای یک پرونده فساد مالی گسنرده که در آن نام نزدیکام محمود احمدی نژاد هم مطرح شده، چه اثری بر فضای سیاسی ایران در روز های پیش رو خواهد داشت.

علی قدیمی گزارس می دهد.

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.