مسابقه فوتبالی که یک سال است در مصر نا آرامی آفریده

به روز شده:  21:23 گرينويچ - شنبه 09 مارس 2013 - 19 اسفند 1391

مدیا پلیر

تأیید ِ ۲۱ حکم ِ اعدام، ۵ حبس ابد، ۷ مامور پلیس تبرئه و ۲ مأمور ارشد هم پانزده سال زندان. این احکام دادگاه مصر باز هم بر خرمن خشم طرفداران فوتبال این کشور آتش زد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

تأیید ِ ۲۱ حکم ِ اعدام، ۵ حبس ابد، ۷ مامور پلیس تبرئه و ۲ مأمور ارشد هم پانزده سال زندان. این احکام دادگاه مصر باز هم بر خرمن خشم طرفداران فوتبال این کشور آتش زد. یک کشته در قاهره به جا گذاشت؛ ساختمان فدراسیون فوتبال مصر را به آتش کشاند و لیگ فوتبال این کشور را باز هم لغو کرد. حتی عده ای تلاش کردند در شهر پورت سعید با قایق به میانه کانال سوئز بروند و مانع رفت و آمد کَشتی ها شوند. چرا یک مسابقه فوتبال و نتیجه اش یک سال است که در مصر ناآرامی می آفریند؟ آیا خونین‌ترین حادثه ورزشی مصر، تنها واکنشی به نتیجه مسابقه دو تیم الاهلی و المصری بوده یا ریشه ای عمیق‌تر دارد؟

حسیب عمار گزارش می دهد.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.