باراک اوباما:برای حل مساله هسته ای ایران فرصت وجود دارد

به روز شده:  21:37 گرينويچ - جمعه 15 مارس 2013 - 25 اسفند 1391

مدیا پلیر

باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، پیشاپیش سفر رسمی اش به اسرائیل در هفته آینده در مصاحبه ای گفته است برای حل مساله هسته ای ایران از راه دیپلماتیک هنوز فرصتی نزدیک به یک سال وجود دارد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، پیشاپیش سفر رسمی اش به اسرائیل در هفته آینده در مصاحبه ای گفته است برای حل مساله هسته ای ایران از راه دیپلماتیک هنوز فرصتی نزدیک به یک سال وجود دارد. قبلا بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، گفته بود که ایران در فاصله زمانی بهار تا تابستان موفق خواهد شد برای ساخت یک سلاح هسته ای به اندازه کافی اورانیوم غنی شده در دست داشته باشد. سخنانی که نگرانی ها را درباره حمله احتمالی به ایران افزایش داده بود. کسری ناجی در گزارشی می گوید مسئله برنامه هسته ای ایران مهمترین موضوع در سفر آقای اوباما خواهد بود.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.