مردی که در آمریکا سه زن را ربوده بود خودکشی کرد

آریل کاسترو، مردی که در ایالت اهایو آمریکا، سه زن را ربوده و آنها را به مدت یک دهه در خانه اش حبس کرده بود، خود را در زندان حلق آویز کرد و درگذشت.

مقامات زندان در ایالت اوهایو می گویند که جسد کاسترو را سه شنبه شب در سلول انفرادی اش یافتند و به بیمارستان منتقل کردند.

وی طبق یک حکم توافقی به تحمل حبس ابد، بدون امکان آزادی مشروط محکوم شده بود.

آماندا بری ۲۷ ساله، جینا دی جیزس ۲۳ ساله و میشل نایت ۳۲ ساله زنانی بودند که آقای کاسترو بین سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۴ آنها را ربوده بود.

آریل کاسترو که پنجاه و سه سال داشت ۳ زن جوانی را که ربوده بود به مدت یک دهه تا ماه مه گذشته در خانه اش حبس کرده بود.

کاسترو مرتبا به این سه زن تجاوز می کرد.

او در ماه مه سال جاری، زمانی که یکی از این زنان موفق شد از خانه بگریزد و درخواست کمک کند، تحت بازداشت در آمد و در ماه اوت به حبس ابد به علاوه هزار سال بدون امکان آزادی مشروط محکوم شد.

جو الن اسمیت سخنگوی زندان های اهایو به خبرنگاران گفت که بعد از پیدا کردن آریل کاسترو در سلولش بلافاصله او را به بهداری زندان منتقل کردند و تلاش برای زنده نگه داشتن او انجام گرفت ولی ساعت ۱۰:۵۲ شب مرگ او تایید شد.

به گفته خانم اسمیت، سخنگوی زندان های اهایو، ماجرای مرگ او در دست تحقیق است.

دینا جیزس چهارده ساله، آماندا بری شانزده ساله و میشل نایت بیست و یکساله بودند که توسط کاسترو ربوده شدند.

آریل کاسترو به قتل نیز متهم شده بود.

زمانی که یکی از زنان از او باردار بود، آریل کاسترو او را مورد ضرب و شتم قرار داده و از غذا خوردن منع کرده بود. این وضعیت باعث شد، که کودک از دست برود.

آریل کاسترو در دادگاه گفته بود که تمایل جنسی او را به این کار واداشته بود چون مانند یک الکلی به آن معتاد است.

او از عمل خود ابراز تاسف عمیق کرده و گفته بود که ربودن این زن ها را طبق نقشه قبلی انجام نداده بود.

Image caption میشل نایت یکی از قربانیان آریل کاسترو در دادگاه خطاب به او گفت " من زندگی خواهم کرد اما تو هر روز ذره ذره خواهی مرد."

میشل نایت یکی از قربانیان او در دادگاه گفت که آریل کاسترو هر یکشنبه به کلیسا می رفت و و قتی باز می گشت شکنجه آن ها را از سرمی گرفت.

میشل نایت سپس خطاب به کاسترو گفت: "من یازده سال در جهنم سپری کردم. اما جهنم تو تازه شروع شده است و تا ابد در این جهنم خواهی بود. از این لحظه به بعد نخواهم گذاشت که بر زندگی من اثربگذاری. من به زندگی خود ادامه خواهم داد، اما تو هر روز ذره ذره خواهی مرد."

وقتی زمان رهایی این سه زن فرا رسید، دو نفر از آن ها با وجود حضور شمار زیادی از ماموران پلیس، آنقدر ترسیده بودند که نمی خواستند از خانه بیرون بیایند.

میشل نایت درحالی که فریاد میزد "شما ما را نجات دادید" خود را به آغوش یکی از ماموران پلیس انداخت.

مطالب مرتبط