واکنش حزب لیکود به 'گاف اروتیک' حساب توییتر نتانیاهو

Image caption گفته شده این اکانت اروتیک فارسی تنها ۱۵ دنبال کننده داشته که یکی از آنها اکانت متعلق به بنیامین نتانیاهو بوده است

حزب لیکود که رهبری آن را بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به عهده دارد در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر این که توییتر آقای نتانیاهو برای مدتی یکی از اکانت‌های اروتیک فارسی را دنبال کرده، گفته است که اشتباهی رخ داده و درباره این مسئله تحقیق خواهد کرد.

سایت اینترنتی تایمز اسرائیل گزارش کرده بود که اکانت آقای نتانیاهو روز یکشنبه (۱۳ اکتبر) دنبال کردن این اکانت فارسی اروتیک را پس از مدتی متوقف کرد.

به گفته این سایت اکانت نخست وزیر اسرائیل در توییتر حدود ۹۰ اکانت را دنبال می کند که اکثر آنها متعلق به سفارتخانه‌‎های اسرائیل و دولت این کشور است.

رادیو اسرائیل در توییتر خود به نقل از حزب لیکود نوشته است: "اشتباهی رخ داده ولی بهرحال دنبال کردن این اکانت فارسی فورا متوقف شده است."

به گفته تایمز اسرائیل در اوایل روز گذشته این اکانت اروتیک فارسی تنها ۱۵ دنبال کننده داشته که یکی از آنها اکانت متعلق به بنیامین نتانیاهو بوده است.

انتشار این خبر باعث انتشار موجی از پیام های شوخی در شبکه های اجتماعی شد.

یکی از کاربران تفسیر کرده که شاید هدف از دنبال کردن این اکانت این بوده که "تسلیحات واقعی کشتار جمعی ایران را ببینند".

هفته گذشته نخست وزیر اسرائیل در گفتگویی با بی بی سی فارسی گفته بود که اگر ایرانی ها آزاد بودند می توانستند جین بپوشند و به موسیقی غربی گوش بدهند.

این سخنان آقای نتانیاهو منجر به بروز واکنش های گسترده ای در میان کاربران شبکه های اجتماعی در داخل و خارج ایران شد.