رئیس جمهور فرانسه از شریک زندگی‌اش جدا می‌شود

حق نشر عکس
Image caption فرانسوا اولاند و والری تریروایلر رسما با هم ازدواج نکرده‌اند

فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهور فرانسه، امروز شنبه (۲۵ ژانویه) رسما اعلام کرد که از والری تریروایلر، شریک زندگی‌اش جدا می‌شود.

این خبر در بیانیه‌ای که در اختیار خبرگزاری فرانسه قرار گرفته، اعلام شده است.

جدایی رئیس‌جمهور فرانسه از شریک زندگی‌اش در پی انتشار عکس‌هایی از آقای اولاند در یک مجله فرانسوی صورت می‌گیرد که نشان می‌دهد او با یک هنرپیشه زن فرانسوی رابطه دارد.

آقای اولاند که تا کنون داشتن رابطه با ژولی گایه را تکذیب نکرده، پیش از این اذعان کرده بود که 'لحظات دشواری' را در رابطه‌اش با خانم تریروایلر می‌گذراند.

بعد از افشای رابطه آقای اولاند توسط مجله کلوزر، والری تریروایلر یک هفته در بیمارستان بستری شد.

خانم تریروایلر روز پنج‌شنبه گذشته وکیلش را به این دلیل که گفته بود او به دنبال پایان رابطه با آقای اولاند به "محترمانه‌ترین شکل ممکن" است، اخراج کرد.

خانم تریروایلر، که به عنوان روزنامه‌نگار با مجله مشهور پاری‌ماچ کار می‌کند، روز یکشنبه (۲۶ ژانویه) برای حمایت از یک نهاد خیریه فرانسوی به هند سفر خواهد کرد.

آقای اولاند و خانم تریروایلر رسما با هم ازدواج نکرده‌اند. خبر رابطه آنها شش ماه بعد از جدایی آقای اولاند از سگولن رویال منتشر شد.

خانم رویال نامزد سابق ریاست جمهوری فرانسه بود که چهار فرزند از آقای اولاند دارد.

ژولی گایه، بازیگر فرانسوی گفته است که از مجله فرانسوی کلوزر که عکس‌‌های او و آقای اولاند را منتشر کرده به دلیل نقض حریم خصوصی شکایت می‌کند.

این مجله مدعی شده است که رابطه آقای اولاند و خانم گایه از سال ۲۰۱۲ و در جریان مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آغاز شده است.

مطالب مرتبط