مادر مظنون به قتل سه کودک معلول بازداشت شد

حق نشر عکس NA
Image caption یکی از همسایه‌ها خانم و آقای لارنس را "بسیار دوست داشتنی" توصیف کرده و گفته است که این دو را همیشه می‌دیده که سرگرم با فرزندانشان بوده‌اند

پلیس لندن مادری را که مظنون به قتل سه کودک معلول خود است بازداشت کرده است.

جسد یک دختر بچه چهار ساله به همراه دو برادر دوقلویش که سه سال سن داشتند و هر سه از معلولیتی ژنتیکی رنج می‌بردند در خانه این زن و همسرش پیدا شده‌اند.

آن طور که از گزارش‌های اولیه بر می‌آید، تانیا کلارنس، ۴۲ ساله، مادر این سه کودک بوده و به طور دائمی از آنها نگهداری می‌کرده است.

خانم کلارنس و همسرش گری یک فرزند دیگر هم دارند (هفت یا هشت ساله) که پلیس گزارش کرده در سلامت به سر می‌برد.

گری کلارنس که کارمند با سابقه یک بانک بریتانیایی است در هنگام پیدا شدن اجساد در خانه نبوده و توسط پلیس از این تراژدی مطلع شده است.

بنابر گزارش پلیس، تانیا کلارنس عصر دیروز (سه شنبه ۲۲ آوریل) برای مداوای جراحاتی سطحی به بیمارستان برده شده بود اما ساعاتی بعد ترخیص شده بود. پس از آن، پلیس او را در ارتباط با قتل سه کودکش دستگیر کرد.

بازجویان پلیس در حال حاضر به دنبال مظنون دیگری نیستند اما هنوز هم گزارشی از جزئیات این واقعه منتشر نکرده‌اند.

همسایگان این خانواده در جنوب غرب لندن به بی‌بی‌سی گفته‌اند خانواده کلارنس حدود یکسال پیش به این محله نقل مکان کرده بودند.

یکی از همسایه‌ها خانم و آقای کلارنس را "بسیار دوست داشتنی" توصیف کرده و گفته است که این دو را همیشه می‌دیده که سرگرم با فرزندانشان بوده‌اند.