به چهار جسد سوخته در خانه تنیس باز مشهور 'شلیک' شده بود

حق نشر عکس NA
Image caption جیمز بلیک خانه یک و نیم میلیون دلاری خود را در دو سال گذشته به خانواده کمپل اجاره داده بود

پلیس فلوریدا می‌گوید بررسی‌ها بروی چهار جسدی که در خانه آتش گرفته جیمز بلیک، تنیس باز مشهور پیدا شده، نشان می‌دهد که به آنها پیش از سوختن در آتش شلیک شده بوده است.

اسلحه مورد استفاده به نام پدر خانواده ثبت شده و پلیس احتمال می‌دهد که آتش‌سوزی هم عمدی بوده است.

مقام‌های محلی می‌گویند بر این اساس، آنها دیگر در این مرحله به دنبال مظنون یا متهمی در ارتباط با این آتش‌سوزی نمی‌گردند.

اجساد سوخته شده در آتش هم توسط اقوام قربانیان شناسایی شده است. بنا بر شهادت این افراد، این اجساد متعلق به اعضای خانواده‌ کمپل است که خانه مجلل جیمز بلیک را اجاره کرده بودند.

آقای بلیک، ۳۴ ساله، در هنگام آتش سوزی آنجا نبوده است. او یکی از برجسته‌ترین تنیسورهای آمریکایی در سال ۲۰۰۶ بود اما سال گذشته بعد از ۱۴ سال حضور در میادین ورزشی خود را بازنشسته کرد.

آقای بلیک خانه یک و نیم میلیون دلاری خود را در دو سال گذشته به خانواده کمپل اجاره داده بود.

حق نشر عکس AP
Image caption جیمز بلیک یکی از برجسته‌ترین تنیسورهای آمریکایی در سال ۲۰۰۶ بود اما سال گذشته بعد از ۱۴ سال حضور در میادین ورزشی خود را بازنشسته کرد

ماموران پزشکی قانونی در محل آتش‌سوزی اسلحه‌ای پیدا کرده‌اند که متعلق به دارین کمپل، ۴۹ ساله، پدر خانواده بوده است.

به گفته پلیس محلی، آقای کمپل چند روز پیش از آتش‌سوزی مقادیری سوخت و ترقه هم خریداری کرده بود. پلیس معتقد است که آتش‌سوزی عمدا صورت گرفته اما در این مرحله از تحقیق نمی‌توان تعیین کرد که این آتش‌سوزی توسط کدامیک از اعضای خانواده و به چه منظوری رخ داده است.

آن طور که گزارش شده، دارین کمپل، در سابقه کاری خود مدیر اجرایی چندین موسسه معتبر آمریکایی بوده و همسرش کیمبرلی هم خانه‌دار بوده است. این دو، دو فرزند به نام‌های کالین ۱۹، و مگان، ۱۵ ساله داشتند.

آتش سوزی روز گدشته (چهارشنبه هفتم مه) روی داد و آتش نشان‌ها پس از آن که همسایگان شنیدن صدای انفجار و دیدن آتش را گزارش کردند به محل اعزام شدند.

تحقیقات پزشکی قانونی بر روی چهار جسد سوخته شده همچنان ادامه دارد و پزشکان آثار گلوله را بر روی این اجساد تشخیص داده‌اند.

اما با وجود این، هنوز نحوه مرگ و هویت اجساد به لحاظ قانونی کاملا شناسایی نشده است. هر چند پلیس اعلام کرده با توجه به ناپدید شدن چهار عضو خانواده کمپل و بی‌خبری از آنها در دو روز گذشته، به احتمال زیاد اجساد متعلق به چهار عضو این خانواده است.