درگیری لفظی دونالد ترامپ با دو خبرنگار تلویزیونی

Image caption دونالد ترامپ در چند هفته اخیر بارها در شبکه‌های مختلف تلویزیونی و توییتر خود، مگین کلی، مجری فاکس نیوز را مورد نقد قرار داده است

دونالد ترامپ، یکی از نامزدهای انتخابات درون‌حزبی جمهوریخواهان آمریکا برای انتخابات سال آینده ریاست‌جمهوری با دو خبرنگار تلویزیونی درگیری لفظی پیدا کرده است.

آقای ترامپ، میلیاردر آمریکایی در حال حاضر در نظرسنجی‌ها، در میان کاندیداهای حزب جمهوریخواه آمریکا، با اختلاف فاحشی در صدر قرار دارد.

بیشتر بخوانید: ترامپ؛ میلیاردری با عقاید ویژه در راه ریاست جمهوری آمریکا

مگین کلی، مجری سرشناس شبکه خبری فاکس پس از آن که از مرخصی‌اش به سر کار بازگشت، از انتقادهای دونالد ترامپ در امان نماند. آقای ترامپ گفت خانم کلی "حتما تعطیلات خوبی نداشته، چون اجرای خوبی نداشته است."

راجر آیلز، رئیس شبکه خبری فاکس خواهان عذرخواهی آقای ترامپ شده و گفته است حملات لفظی او علیه مجری این شبکه "آزاردهنده" است.

او پس از اولین مناظره تلویزیونی جمهوریخواهان در شبکه تلویزیونی فاکس، با میگن کلی، مجری این مناظره درگیر شد و بارها در شبکه‌های مختلف تلویزیونی و توییتر خود، از او انتقاد کرد.

حق نشر عکس Reuters
Image caption خورخه راموس خبرنگار مکزیکی-آمریکایی از آقای ترامپ در باره برنامه‌اش برای اخراج ۱۱ میلیون مهاجر غیرقانونی از آمریکا و ساخت دیواری در مرز با مکزیک سئوال کرد

روز گذشته، خورخه راموس خبرنگار مکزیکی-آمریکایی شبکه تلویزیونی یونیویژن هم از نشست خبری آقای ترامپ به این دلیل که بارها از او در باره برنامه مهاجرت سئوال کرد، اخراج شد.

آقای راموس از آقای ترامپ در باره برنامه‌اش برای اخراج ۱۱ میلیون مهاجر غیرقانونی از آمریکا و ساخت دیواری در مرز با مکزیک سئوال کرده بود.

آقای ترامپ در این نشست خبری به آقای راموس گفت به شبکه تلویزیونی‌اش برگردد و او را متهم کرد که خارج از نوبت سخن گفته است.

آقای راموس در نهایت به محل برپایی این نشست برگشت و وارد بحثی طولانی مدت با آقای ترامپ شد.

در ماه ژوئن، آقای ترامپ مقام‌های مکزیک را متهم کرد که مجرمان و تجاوزکاران خود را به آمریکا می‌فرستد.

مطالب مرتبط