දශක ගණනාවක යුද්ධයෙන් විරසක වූ දෙපිරිසක එකමුතුව

අවසාන යාවත්කාලීන කිරීම :  2012 අගෝස්තු 6 සඳුදා - 15:36 GMT

ශ්‍රව්‍ය දෘශ්‍ය වාදනය

දශක ගණනාවක යුද්ධයෙන් විරසක වූ දෙපිරිසක එකමුතුව - ශ්‍රී ලංකා ආබාධිත වොලිබෝල් කණ්ඩායම.

සවන් දෙන්න​mp3

මෙය වාදනය කිරීම සඳහා අලුත්ම Flash Player බාගතකලයුතු අතර Java Script අනිවාර්යයෙන්ම ක්‍රියාත්මක කළයුතුය

Windows player යොදාගෙන වාදනය කරන්න

දශක ගණනාවක යුද්ධයෙන් විරසක වූ දෙපිරිසක එකමුතුව - ශ්‍රී ලංකා ආබාධිත වොලිබෝල් කණ්ඩායම.

වවුනියාවේ ගෘහස්ත ක්‍රීඩාංගනය තුල වාඩි වී වොලිබෝල් ක්‍රීඩාවේ යෙදෙන ආබාධිත හමුදා සෙබළුන් ගෙන් සහ හිටපු එල්ටීටීඊ සාමාජිකයන් ගෙන් සැදුම් ලත් ශ්‍රී ලංකා ආබාධිත වොලිබෝල් කණ්ඩායම නැරඹීමට ගිය එල්මෝ ප්‍රනාන්දු තබන සටහනක් මේ.

BBC © 2014 බීබීසී නොවන වෙබ් අඩවිවල අන්තර්ගතය පිළිබඳව බීබීසීය වගකීමෙන් නොබැඳේ

මෙම වෙබ් අඩවිය හොඳින්ම කියවිය හැක්කේ style sheets (CSS) ක්‍රියාත්මක කොට තිබෙන අලුත්ම වෙබ් බ්‍රවුසරයක් හරහාය. ඔබේ වත්මන් වෙබ් බ්‍රවුසරය මඟින් ඔබට මේ වෙබ් අඩවිය කියවිය හැකිමුත් එහි අඩංගු සියලු අංග පැහැදිලිව නැරඹීමට ඔබට අවස්ථාව නොලැබෙනු ඇත. ඔබේ වෙබ් බ්‍රවුසරයේ මෘදුකාංග යාවත්කාලින කිරීම හෝ ඔබට හැකිනම්  style sheets (CSS) ක්‍රියාත්මක කිරීම පිළිබඳව සලකා බලන්න.