Tuesday 7th July 2015

This table charts the fixtures during Tuesday 7th July 2015
UEFA Europa League - Qualifying First Round
Show last 5 matches and coverage Fixture Kick-off Status

Shamrock Rovers V Progrès Niedercorn

(agg 0-0)

20:00

Thursday 9th July 2015

This table charts the fixtures during Thursday 9th July 2015
UEFA Europa League - Qualifying First Round
Show last 5 matches and coverage Fixture Kick-off Status

Kairat Almaty V Crvena Zvezda

(agg 2-0)

15:00

Dacia Chisinau V Renova

(agg 1-0)

16:00

Mladost Podgorica V Neftchi Baku

(agg 2-2)

16:00

Sutjeska Niksic V Debrecen

(agg 0-3)

16:30

F91 Dudelange V UCD

(agg 0-1)

17:00

FC Tskhinvali V FC Botosani

(agg 1-1)

17:00

FK Qabala V Dinamo Tbilisi

(agg 1-2)

17:00

FK Spartaks Jurmala V Buducnost Podgorica

(agg 3-1)

17:00

IF Elfsborg V FC Lahti

(agg 2-2)

17:00

Inter Baku V KF Laci

(agg 1-1)

17:00

Nomme Kalju V Aktobe

(agg 1-0)

17:00

Omonia Nicosia V Dinamo Batumi

(agg 0-1)

17:00

Torpedo Zhodino V FK Kukës

(agg 0-2)

17:00

Ulisses FC V Birkirkara FC

(agg 0-0)

17:00

Shakhtyor Soligorsk V Glenavon

(agg 2-1)

17:30

AIK V VPS Vaasa

(agg 2-2)

18:00

Apollon Limassol V FC Saxan

(agg 2-0)

18:00

Beitar Jerusalem V Ordabasy

(agg 0-0)

18:00

Beroe Stara Zagora V Atlantas

(agg 2-0)

18:00

Hajduk Split V Sillamae Kalev

(agg 1-1)

18:00

Odd V Sheriff Tiraspol

(agg 3-0)

18:00

Rosenborg V Víkingur Gøta

(agg 2-0)

18:00

Slovan Bratislava V College Europa

(agg 6-0)

18:00

Randers FC V Sant Julià

(agg 1-0)

18:05

Lusitanos V West Ham

(agg 0-3)

18:30

MSK Zilina V Glentoran

(agg 4-1)

18:30

Zrinjski Mostar V Shirak FC

(agg 0-2)

18:30

FC Vaduz V La Fiorita

(agg 5-0)

18:45

Litex Lovech V FK Jelgava

(agg 1-1)

18:45

Bala Town V Differdange 03

(agg 1-3)

19:00

Lokomotiva Zagreb V Airbus UK Broughton

(agg 3-1)

19:00

NSÍ Runavík V Linfield

(agg 0-2)

19:00

Partizani Tirane V Strømsgodset

(agg 1-3)

19:00

Rabotnicki V Flora

(agg 0-1)

19:00

Slask Wroclaw V NK Celje

(agg 1-0)

19:00

Spartak Trnava V Olimpic Sarajevo

(agg 1-1)

19:05

Ferencváros V Go Ahead Eagles

(agg 1-1)

19:30

FK Cukaricki V NK Domzale

(agg 1-0)

19:30

FK Vojvodina V MTK Budapest

(agg 0-0)

19:30

Jagiellonia Bialystok V Kruoja

(agg 1-0)

19:30

Juvenes/Dogana V Brøndby IF

(agg 0-9)

19:30

Luka Koper V Vikingur Reykjavík

(agg 1-0)

19:30

Aberdeen V Shkendija

(agg 1-1)

19:45

HB Tórshavn V Trakai

(agg 0-3)

19:45

St Patrick's Athletic V Skonto Riga

(agg 1-2)

19:45

St Johnstone V Alashkert FC

(agg 0-1)

19:45

Valletta FC V Newtown AFC

(agg 1-2)

19:45

FH Hafnarfjördur V SJK

(agg 1-0)

20:15

KR Reykjavík V Cork City

(agg 1-1)

20:15

Zeljeznicar Sarajevo V Balzan FC

(agg 2-0)

20:15

Please note: All times UK. Fixtures are subject to change. The BBC is not responsible for any changes that may be made.