Tuesday 23rd September 2014

This table charts the fixtures during Tuesday 23rd September 2014
The FA Cup - Qualifying - First Round
Show last 5 matches and coverage Fixture Kick-off Status

Sileby Rangers V North Greenford United

19:45

Saturday 27th September 2014

This table charts the fixtures during Saturday 27th September 2014
The FA Cup - Qualifying - Second Round
Show last 5 matches and coverage Fixture Kick-off Status

Abingdon United V Dorchester Town

15:00

Ashton United V Salford City

15:00

Barrow V Runcorn Town

15:00

Barwell V Norwich United

15:00

Bath City V Poole Town

15:00

Beaconsfield SYCOB V Greenwich Borough

15:00

Bedworth United V Mickleover Sports

15:00

Billericay Town V Raynes Park Vale

15:00

Bishop's Stortford V Tooting & Mitcham United

15:00

Blaby & Whetstone Athletic V Stourbridge

15:00

Blackfield & Langley V Willand Rovers

15:00

Boreham Wood V East Preston

15:00

Boston United V Dereham Town

15:00

Bradford Park Avenue V AFC Fylde

15:00

Bridgwater Town V Basingstoke Town

15:00

Bromley V Uxbridge

15:00

Burnham V Canvey Island

15:00

Buxton V Newcastle Benfield

15:00

Chelmsford City V Worthing

15:00

Chippenham Town V Ardley United

15:00

Chorley V Glossop North End

15:00

Cleethorpes Town V North Ferriby United

15:00

Coalville Town V Lowestoft Town

15:00

Colwyn Bay V Harrogate Railway Athletic

15:00

Curzon Ashton V Scarborough Athletic

15:00

Dorking Wanderers V Biggleswade Town

15:00

Droylsden V Guiseley

15:00

Dunston UTS V Spennymoor Town

15:00

Eastbourne Borough V Enfield Town

15:00

Ebbsfleet V Hythe Town

15:00

Ellistown & Ibstock United V Halesowen Town

15:00

FC Romania V Sutton United

15:00

FC United of Manchester V Lancaster City

15:00

Fleet Town V Burgess Hill Town

15:00

Folland Sports V Frome Town

15:00

Gainsborough Trinity V Farsley AFC

15:00

Grays Athletic V Hastings United

15:00

Harrogate Town V Stockport

15:00

Havant & Waterlooville V Swindon Supermarine

15:00

Hayes & Yeading V St Albans City

15:00

Hemel Hempstead Town V Dunstable Town

15:00

Hendon V Leiston

15:00

Histon V Evesham United

15:00

Hyde V Marine

15:00

Ilkeston FC V Solihull Moors

15:00

Kettering Town V Chalfont St Peter

15:00

Kings Lynn Town V Hednesford Town

15:00

Larkhall Athletic V Gosport Borough

15:00

Leamington V Wroxham

15:00

Maidenhead United V Faversham Town

15:00

Maidstone United V Brentwood Town

15:00

Margate V Barton Rovers

15:00

Metropolitan Police V East Thurrock United

15:00

Needham Market V London Tigers

15:00

Norton United V Spalding United

15:00

Paulton Rovers V Gloucester City

15:00

Redhill V Tonbridge Angels

15:00

Romford V Kingstonian

15:00

Shildon V Stalybridge Celtic

15:00

Shortwood United V Oxford City

15:00

Skelmersdale United V Blyth Spartans

15:00

Staines Town V Leverstock Green

15:00

Stamford V Grantham Town

15:00

Tamworth V Rushall Olympic

15:00

Thurrock V Aveley

15:00

Tividale V Leek Town

15:00

VCD Athletic V Harrow Borough

15:00

Waltham Abbey V TBC

15:00

Warrington Town V Sheffield FC

15:00

Wealdstone V Concord Rangers

15:00

Weston-Super-Mare V Banbury United

15:00

Weymouth V Bideford

15:00

Whitehawk V Merstham

15:00

Winchester City V Newport IOW

15:00

Wingate & Finchley V Newport Pagnell Town

15:00

Witham Town V Lewes

15:00

Worcester City V Rugby Town

15:00

Workington V Bamber Bridge

15:00

Please note: All times UK. Fixtures are subject to change. The BBC is not responsible for any changes that may be made.

FA Premier League, Football League and Scottish Professional Football League fixtures reproduced under licence from Football DataCo Limited. All rights reserved. Licence number NEWMEDIA/BBCINT/147806a