Swalec League results

31 MARCH 2012

Also see details from the Principality Welsh Premiership

Division 1 East

View full Division 1 East details

Division 1 North

View full Division 1 North details

Division 1 West

View full Division 1 West details

Division Two East

Bedlinog 38-18 Fleur De Lys

Llantwit Fardre 20-23 Heol Y Cwy

Rhydyfelin 14-21 Penallta

Rhymney 16-30 Ynysybwl

Tylorstown 6-34 Llantrisant

Ystrad Rhondda 52-17 Abercynon

Division Two West

Builth Wells 46-13 Loughor

Crymych 30-10 Aberavon Quins

Cwmllynfell 46-24 Kidwelly

Felinfoel 36-14 Aberystwyth

Maesteg 6-38 Glynneath

Skewen P-P Kenfig Hill

Division Two North

Machynlleth 26-15 Rhyl

Division Three East

Brynmawr 9-34 Abertillery BG

Caerphilly 15-15 Risca

Croesyceiliog 30-33 Senghenydd

Newport HSOB 20-26 Garndiffaith

Pill Harriers 32-21 Pontypool United

Tredegar Ironsides 13-65 Abergavenny

Division Three South East

Aberdare 23-31 Rhiwbina

Dowlais 29-24 Gwernyfed

Nelson 29-32 Brecon

Penarth 3-23 Llanishen

Pentyrch 17-11 Tonyrefail

St Peters 22-17 Fairwater

Division Three South West

Aberavon Green Stars 14-66 Pencoed

Brynamman 10-12 Bryncoch

Maesteg Quins 24-17 Ystalyfera

Morriston 20-3 Vardre

Seven Sisters 32-22 Mumbles

Division Three West

Dunvant 26-15 Llandeilo

Gorseinon 32-18 Newcastle Emlyn

Lampeter 33-27 Cardigan

Penclawdd 42-24 Haverfordwest

Pontyberem 20-46 Tumble

Tenby Utd 49-27 Pontarddulais

Division Three North

Flint 41-19 Benllech

Llangollen 40-8 Menai Bridge

Rhosllanerchrugog 0-16 Shotton Steel

Welshpool 25-22 Harlech

Division Four East

Abercarn P-P Blaina

Caldicot Cardiff 23-20 Quins

Chepstow 8-5 Talywain

Cwmbran 32-10 Blaenavon

Machen 44-19 Taffs Well

Oakdale 12-35 New Tredegar

Division Four South East

Llandaff 9-7 Llandaff North

Llantwit Major 10-10 Barry

Nantymoel 36-15 Bridgend Sports

Penygraig 10-31 Abercwmboi

Pontycymmer 30-5 Wattstown

Porth Harlequins 19 Pontyclun 29

Division Four South West

Birchgrove 12-45 Resolven

Briton Ferry 24-20 Cwmavon

Maesteg Celtic P-P Pontardawe

Neath Athletic 38-10 Glyncorrwg

Pyle 21-23 Nantyffyllon

Trebanos 95-0 Abercrave

Division Four West

Aberaeron 29-20 Furnace Utd

Amman United 58-12 Betws

Burry Port 49-9 Llanybydder

Hendy 36-37 Llanelli Wanderers

Milford Haven 53-17 Laugharne

Neyland 20-17 Trimsaran

Division Five East

Brynithel 16-19 Bettws

Crumlin 0-31 Hafodrynys

Llanhilleth 41-3 Blackwood Stars

Nantyglo 10-15 RTB Ebbw Vale

Trinant 25-15 Pontllanfraith

Usk 22-15 Newport Saracens

Ynysddu 22-35 Monmouth

Division Five South East

Abertysswg 31-10 Canton

Cefn Coed 14-33 Cilfynydd

CRC Caerdydd 60-11 St Albans

Deri 19-22 St Josephs (Cardiff)

Dinas Powys 22-19 Treherbert

Old Penarthians 10-41 Old Illtydians

Division Five South Central

Banwen 20-23 Hirwaun

Bryncethin 33-18 Porthcawl

Cefn Cribbwr 52-7 Tonna

Cwmgwrach 34-5 Blaengarw

Rhigos 17-10 Ogmore Vale

South Wales Police 15-37 Cowbridge

Division Five South West

Baglan 24-21 Cwmgors

Cwmtwrch 21-25 Crynant

Glais 8-23 Tycroes

Gowerton 10-19 Penlan

Llandybie 22-19 Alltwen

New Dock Stars 0-15 Ystradgynlais

Division Five West

Bynea 18-21 St Davids

Llangwm 16-60 Pembroke Dock Quins

Pembroke 7-25 Fishguard

Penygroes 14-51 Swansea Uplands

Pontyates 15-49 Nantgaredig

St Clears 29-5 Cefneithin

Division Six East

Beaufort 81-14 St Josephs (Newport)

Forgeside 0-72 Caerleon

Malpas 8-60 New Panteg

Markham 19-52 Rogerstone

St Julians HSOB 23-14 Trefil

Whiteheads 7-3 Hartridge

Division Six West

Blaenau P-P Pantyfynnon

Llangadog 15-38 Pontrhydyfen

Llansawel 14-67 Tregaron

Penybanc 57-26 Fall Bay

Division Six Central

Aberbargoed 12-32 Glyncoch

Caerau Ely 35-9 Ynysowen

Cardiff Saracens 29-13 Cefn Fforest

CIACS 5-24 Llanrumney

Crickhowell 16-11 Cambrian Welfare

Llnadrindod Wells 19-13 Wick

Division Seven A

Hollybush 18-7 Treharris

Sully Sports 49-0 Cwmcarn Utd

Tongwynlais 35-12 Girling

Division Seven B

Newbridge Utd 29-5 Tref Y Clawdd

Old Tylerians 12-12 Abersychan

Top Stories