Swalec League results

7 APRIL 2012

Also see details from the Principality Welsh Premiership

Division 1 East

View full Division 1 East details

Division 1 North

View full Division 1 North details

Division 1 West

View full Division 1 West details

RESULTS WILL APPEAR HERE

Division Two East

Fleur De Lys 8-50 Rhydyfelin

Heol Y Cwy 28-10 Abercynnon

Llantrisant 21-16 Llantwit Fradre

Penallta 48-8 Tylorstown

Rhymney 48-8 Ystrad Rhondda

Ynysybwl 44-23 Bedlinog

Division Two West

Aberavon Quins 21-16 Felinfoel

Aberystwyth 26-35 Builth Wells

Crymych 41-12 Maesteg

Kenfig Hill 31-5 Glynneath

Kidwelly 0-6 Skewen

Loughor 32-27 Cwmllynfell

Division Two North

Dolgellau 28-5 COBRA

Machynlleth 27-29 Colwyn Bay

Division Three East

Abergavenny 24-3 Caerphilly

Garndiffaith 34-7 Croseyceiliog

Pontypool United 12-14 Newport HSOB

Risca 3-40 Pill Harriers

Senghenydd 26-24 Abertillery BG

Tredegar Ironsides 11-19 Brynmawr

Division Three South East

Brecon 18-22 St Peters

Fairwater 34-14 Penarth

Gwernyfed 41-21 Pentyrch

Llanishen 20-7 Dowlais

Nelson 14-8 Aberdare

Tonyrefail 9-26 Rhiwbina

Division Three West

Cardigan 52-11 Tumble

Haverfordwest 20-14 Lampeter

Llandeilo 7-27 Gorseinon

Newcastle Emlyn 11-13 Penclawdd

Pontarddualis 18-30 Dunvant

Pontyberem 36-27 Tenby Utd

Division Three South West

Bryncoch 63-6 Aberavon Green Stars

Mumbles 11-28 Maesteg Quins

Pencoed 27-25 Seven Sisters

Vardre 10-40 Taibach

Division Three North

Benllech 17-13 Welshpool

Flint 31-7 Bangor

Harlech 27-10 Rhosllanercrugog

Menai Bridge 47-5 Holyhead

Shotton Steel 39-14 Llangollen

Division Four East

Blaenavon 7-22 Abercarn

Blaina 0-31 Chepstow

Cardiff Quins 20-39 Cwmbran

New Tredegar 13-12 Caldicot

Taffs Well 17-22 Oakdale

Talywain 31-3 Machen

Division Four South East

Abercwmboi 17-10 Nantymoel

Barry 11-28 Porth Harlequins

Bridgend Sports 32-35 Llantwit Major

Llandaff North 24-20 Penygraig

Pontyclun 22-3 Pontycymmer

Wattstown 31-23 Llandaff

Division Four West

Betws 12-59 Milford Haven

Furnace Utd 47-31 Hendy

Laugharne 27-6 Aberaeron

Llanelli Wanderers 59-14 Neyalnd

Llanybydder 18-27 Amman United

Trimsaran 12-41 Burry Port

Division Four South West

Abercrave 17-36 Neath Atletic

Cwmavon 66-14 Birchgrove

Glyncorrwg 10-19 Maesteg Celtic

Nantyfyllon 12-46 Trebanos

Pontardawe 22-29 Briton Ferry

Resolven 15-20 Pyle

Division Five East

Blackwood Stars 5-20 Trinant

Crumlin 6-5 Nantyglo

Hafodrynys 20-13 Bettws

Monmouth 52-12 Llanhilleth

Brynithel 14-0 Newport Saracens

Pontllanfraith 12-29 Usk

RTB Ebbw Vale 25-25 Ynysddu

Division Five South East

Canton CRC 30-10 Caerdydd

Cilfynydd 43-22 Old Penarthians

Old Illtydians 50-3 Ferndale

St Albans 26-7 Cefn Coed

St Josephs (Cardiff) 24-23 Abertysswg

Treherbert 47-6 Deri

Division Five West

Cefneithin 5-26 Penygroes

Fishguard 25-0 St Clears

Nantgaredig 46-5 Pembroke

Pembroke Dock Quins 69-0 Bynea

St Davids 23-8 Pontyates

Swansea Uplands 42-8 Llangwm

Division Five South West

Alltwen 11-12 Gowerton

Cwmgors 16-12 Llandybie

Penlan 29-0 Glais

Tycroes 66-10 New DockStars

Ystradgynlais 20-18 Cwmtwrch

Division Five South Central

Blaengarw 17-27 South Wales Police

Cowbridge 31-12 Cefn Cribbwr

Hirwaun 18-12 Cwmgwrach

Ogmore Vale 6-26 Bryncethin

Porthcawl 50-17 Banwen

Tonna 16-15 Rhigos

Division Six East

Caerleon 72-3 St Julians HSOB

Hartridge P-P Beaufort

New Panteg 20-32 Markham

Rogerstone 34-28 Whiteheads

St Josephs (Newport) 50-18 Forgeside

Trefil 32-13 Malpas

Division Six West

Fall Bay 19-14 Llangadog

Mynydd Y Grarreg 10-52 Penybanc

South Gower P-P Llansawel

Tregaron 53-7 Blaenau

Division Six Central

Cambrain Welfare P-P CIACS

Cefn Fforest 6-3 Caerau Ely

Glyncoch 99-14 Llandrindod Wells

Llanrumney P-P Aberbargoed

Wick 20-20 Cardiff Sraacens

Ynysowen 46-5 Crickhowell

Top Stories