WRU National League results

25 March, 2017

Also see details from the Principality Welsh Premiership

Also see details from the British & Irish Cup

Also see details from the Foster's Challenge Cup

Also see details for the Swalec Cup, Plate & Bowl

Swalec Championship

View full Swalec Championship details

British & Irish Cup

View full details

Division 1 East

View full Division 1 East details

Division 1 East Central

View full Division 1 East Central details

Division 1 North

View full Division 1 North details

Division 1 West

View full Division 1 West details

Division 1 West Central

View full Division 1 West Central details

TWO EAST

Abertysswg P - P Talywain

Blackwood 21 - 12 Pontypool Utd

Caldicot 21 - 24 Garndiffaith

Croesyceiliog 34 - 17 Pill Harriers

Cwmbran 23 - 17 Abergavenny

TWO EAST CENTRAL

Aberdare 16 - 49 Dinas Powys

Barry 24 - 14 Abercynon

CR Cymry Caerdydd 33 - 38 Llanishen

Gilfach Goch 33 - 30 Old Illtydian

Llantrisant 37 - 38 St Peters

Pontyclun 13 - 34 Penarth

TWO NORTH

Denbigh 57 - 7 Llangollen

Llangefni P - P Llanidloes

Shotton Steel 71 - 0 Harlech

Wrexham 17 - 17 Dolgellau

TWO WEST CENTRAL

Aberavon Green Stars 13 - 40 Tondu

Brynamman 10 - 46 Morriston

Cwmavon 0 - 20 Resolven

Cwmgors 17 - 5 Nantymoel

Maesteg Celtic 24 - 13 Ystradgynlais

Penlan 29 - 0 Pencoed

TWO WEST

Camarthen Ath 3 - 36 Hendy

Mumbles 50 - 8 Llanybydder

Pontarddulais 47 - 14 Pontyberem

Tenby 43 - 10 Haverfordwest

Tumble 12 - 25 Tycroes

THREE EAST A

Fleur de Lys 15 - 20 Blackwood Stars

Monmouth 40 - 45 Hartridge

New Tredegar 15 - 57 Newport HSOB

Oakdale 17 - 13 Chepstow

RTB Ebbw Vale 54 - 14 Llanhilleth

THREE EAST CENTRAL A

Gwernyfed 32 - 28 Fairwater

Pentyrch 15 - 12 Llandaff

Treharris 32 - 15 Taffs Well

Treherbert 16 - 12 Llandaff North

Ynysowen 5 - 61 Abercwmboi

THREE WEST CENTRAL A

Abercrave P - P Taibach

Briton Ferry 25 - 24 Neath Ath

Bryncoch 6 - 51 Nantyffyllon

Glais 14 - 7 Pontycymmer

Swansea Uplands 24 - 15 Pyle

THREE WEST A

Pembroke 60 - 26 Laugharne

Pembroke Dock Quins 26 - 31 Tregaron

St Clears 59 - 8 Neyland

THREE NORTH EAST

Machynlleth 31 - 24 Newtown

Rhosllanerchrugog 5 - 42 Welshpool

Benllech 10 - 19 Rhyl & District

THREE EAST B

Aberbargoed 12 - 38 Machen

Crumlin 13 - 26 St Julians HSOB

Rhymney 31 - 26 Hafodyrynys

Rogerstone 12 - 24 Blaina

Tredegar Ironsides 5 - 0 Brynithel (abandoned after 25 minutes due to injury)

THREE EAST CENTRAL B

Caerau Ely P - P Canton

Cardiff Saracens 0 - 24 Cefn Coed

Old Penarthians 10 - 20 Llantwit Major

St Albans 20 - 59 Wattstown

Tonyrefail 16 - 25 Cowbridge

Tylorstown 5 - 12 Penygraig

THREE WEST CENTRAL B

Glyncorrwg 17 - 20 Tonmawr

Porthcawl 31 - 10 Banwen

THREE WEST B Llandeilo 20 - 18 Betws

Penybanc 24 - 39 Burry Port

Trimsaran 7 - 8 New Dock Stars

THREE EAST C

Deri 71 - 10 Malpas

Forgeside 13 - 11 West Mon

New Panteg 62 - 5 Pontllanfraith

Newport Saracens 13 - 14 Markham

Trefil 13 - 9 Trinant

THREE EAST CENTRAL C

Cathays 36 - 10 Llandrindod Wells

Ferndale P - P CIACS

Hirwaun 68 - 0 Tongwynlais

THREE WEST CENTRAL C

Brackla P - P Rhigos

Cwmtwrch 49 - 24 Pontardawe

Fall Bay 0 - 89 Alltwen

Pontrhydyfen 11 - 35 Cefn Cribbwr

Tonna 38 - 32 Ogmore Vale

THREE WEST C

Aberaeron 31 - 16 Furnace Utd

Bynea 45 - 7 Cefneithin

Pantyffynon 3 - 39 Llandybie

THREE EAST D

Bettws 22 - 19 Rhayader

Crickhowell P - P Tref y Clawdd

Cwmcarn Utd 7 - 39 Hollybush

Old Tylerian 15 - 25 Tredegar

Top Stories