WRU National League results

29 April, 2017

Also see details from the Principality Welsh Premiership

Also see details from the British & Irish Cup

Also see details from the Foster's Challenge Cup

Also see details for the Swalec Cup, Plate & Bowl

Swalec Championship

View full Swalec Championship details

British & Irish Cup

View full details

Division 1 East

View full Division 1 East details

Division 1 East Central

View full Division 1 East Central details

Division 1 North

View full Division 1 North details

Division 1 West

View full Division 1 West details

Division 1 West Central

View full Division 1 West Central details

Division 2 East

Pill Harriers 38 - 19 Blackwood

Division 2 East Central

Aberdare 19 - 21 Barry

CR Cymry Caerdydd 17 - 16 Abercynon

Llanishen 3 - 3 Dinas Powys

Division 2 North

Denbigh P - P Shotton Steel

Harlech 8 - 20 Llanidloes

Llangefni 48 - 14 Wrexham

Llangollen 10 - 28 Dolgellau

Division 2 West Central

Brynamman 27 - 13 Cwmavon

Cwmgors 19 - 46 Tondu

Morriston 40 - 12 Ystradgynlais

Nantymoel 22 - 12 Penlan

Division Two West

Pontyberem 46 - 3 Llanybydder

Tenby 35 - 12 Hendy

Tumble 32 - 27 Pontarddulais

Division 3 North West

Bangor 34 - 10 Menai Bridge

Rhyl & District 156 - 0 Holyhead

Division 3 East A

Caerphilly 42 - 18 Fleur de Lys

Hartridge P - P Blackwood Stars

Llanhilleth 19 - 36 Newport HSOB

Oakdale 36 - 32 Usk

RTB Ebbw Vale 12 - 7 Chepstow

Division 3 East Central A

Abercwmboi 48 - 10 Llandaff North

Cambrian Welfare 45 - 17 Taffs Well

Fairwater 10 - 31 Gwernyfed

Pentyrch 19 - 24 Cilfynydd

Treharris 35 - 12 Llandaff

Division 3 West Central A

Nantyffyllon 22 - 13 Swansea Uplands

Pontycymmer 20 - 26 Abercrave

Division 3 East B

Blaina 66 - 0 Rogerstone

Tredegar Ironsides 36 - 13 Rhymney

Division 3 East Central A

Cardiff Saracens 5 - 49 Canton

Cefn Coed 14 - 28 Penygraig

Cowbridge 66 - 19 St Albans

Tonyrefail 22 - 34 Old Penarthians

Division 3 West Central B

Baglan 21 - 51 Bridgend Sports

Glyncorrwg 12 - 29 Crynant

Division 3 West B

Burry Port 16 - 24 Amman Utd

Penybanc 25 - 29 Nantgaredig

Division 3 East C

Deri 64 - 5 Forgeside

Pontllanfraith 7 - 26 Newport Saracens

Trefil 26 - 42 Malpas

Division 3 East Central C

Llanrumney 40 - 0 Cathays

Tongwynlais 12 - 24 CIACS

Division 3 West Central C

Alltwen 95 - 8 Brackla

Fall Bay 19 - 40 Rhigos

Tonna 28 - 48 Cwmtwrch

Division 3 East D

Bettws 23 - 17 Hollybush

Girling P - P Tref y Clawdd

Tredegar 20 - 7 Cwmcarn Utd

Division 3 West C Cup

Aberaeron 28 - 17 Newcastle Emlyn II

Llandybie 51 - 31 Cefneithin

Top Stories