Real Madrid'de iç savaş

Son güncelleme: 25 OCAK 2013 - TSİ 12:05

İspanyol futbol gazetesi MARCA Real Madrid yönetimiyle çekişmeye girdi.

Real Madrid'e yakın olarak bilinen bilinen gazete, Real'in bazı oyuncularının teknik direktör Mourinho'yu istemediğini ileri sürmüş, kulüp başkanı da bunu yalanlamıştı.

MARCA bu yalanlama ardından geri adım atmak yerine tartışmayı sürdürüyor.

MARCA'nın haberine göre, başta Iker Casillas ve Sergio Ramos olmak üzere bazı oyuncular, geçen Salı günkü toplantıda yönetime Mourinho ile kendileri arasında seçim yapmasını söyledi.

Dün bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Florentino Perez ise bu iddiaları reddetti.

Casillas veya Ramos tarafından kendilerine her hangi bir ültimatom verilmediğini kaydeden Perez, Casillas hakkında açıklamada bulunmayı da redetti.

Basın toplantısını Mourinho ile görüşmeden kendi kararıyla düzenlediğini belirten Perez 'kimse Real Madrid üzerinden oyun oynayamaz' dedi.

Bugün MARCA bu açıklamalara yanıt verdi.

'MARCA yalan söylemez' başlığı altında Iker Casillas ve Sergio Ramos'un yönetime 'ya Mourinho ya biz' dedikleri vurgulanıyor.

Gazete delil olarak da, kendilerine gönderilen cep telefonu mesajını gösteriyor.

Gönderenin kimliğinin gizlendiği mesajda, 'sadece biz böyle düşünmüyoruz, başkaları da var' deniliyor.

Avrupa futbolundan haberleri BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.

İlgili Konular

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.