Balotelli Milan yolcusu mu?

Son güncelleme: 28 OCAK 2013 - TSİ 11:12

Milan'ın Manchester City'nin İtalyan forveti Mario Balotelli'yi bu ay transfer etmek istediği ileri sürüldü.

Sky Sports'un haberine göre henüz resmi bir teklif yapılmış değil ancak iki kulüple Balotelli'nin menejeri arasında görüşmeler sürüyor.

Haberde City'nin Balotelli'yi Ocak ayındaki ara transfer döneminde satmayacağını dile getirdiği de belirtiliyor.

Ancak Milan kaynaklarının ay sonuna kadar transferi bitirme amacında olduklarını doğruladığı ileri sürülüyor.

Milan menajeri Massimiliano Allegri dün bir soru üzerinde, Balotelli'ye beğenisini dile getirmiş fakat 'Balotelli'yi düşünmüyorum çünkü o bir Manchester City oyuncusu' demişti.

Geçtiğimiz günlerde, Balotelli'nin Manchester'da kiraladığı evini boşaltığı ileri sürülmüştü.

Kimi iddialara göre, İngiliz Premier Ligi'nde geçen sezonun şampiyonu olan City, Milan'la 30 milyon euro civarında bir transfer ücretinde anlaşmayı umuyor.

Bu para City'nin 2010 yılında Balotelli'yi transfer ederken Inter'e ödediği miktar.

Balotelli ile Manchester City'nin hocası Roberto Mancini arasında idmanda dalaşma yaşanmış ancak Mancini daha sonra Balotelli'ye sahip çıkmıştı.

AC Milan'ın sahibi Silvio Berlusconi de, Manchester City'nin golcüsü Mario Balotelli için önce 'çürük elma' tabirini kullanmış ardından bu sözler için özür dilemişti.

Avrupa futbolundan haberleri BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.

İlgili Konular

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.