Anton Ferdinand artık Bursa oyuncusu

Son güncelleme: 28 OCAK 2013 - TSİ 18:01

Bursaspor, İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Queens Park Rangers'in oyuncusu Anton Ferdinand'ı sezon sonuna kadar kiraladığı bildiriliyor.

Anton Ferdinand, Manchester United yıldızı Rio Ferdinand'ın kardeşi.

Bursaspor yönetimi bir yandan teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ı istifa kararından vazgeçirmeye çalışırken diğer yandan takıma takviye çalışmalarını sürdürüyor.

Uzun süredir takip edilen Ferdinand, transfer görüşmesi yapmak üzere bugün Özlüce Tesisleri'ne gitti.

TRTSpor'un haberine göre, kulüp başkanı İbrahim Yazıcı ve diğer yöneticilerle görüşen Ferdinand, kendisini yeşil-beyazlı renklere bağlayan miktar üzerinde anlaştı.

Satış opsiyonlu olarak sezon sonuna kadar transfer edilen Ferdinand'ın sağlık kontrollerinin ardından sözleşmeyi imzalayacağı belirtidi.

Bursaspor, 10 gün önce İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Stoke City'den Edu'yu satın alma opsiyonlu olarak sezon sonuna kadar kiralamıştı.

Avrupa futbolundan haberleri BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.

İlgili Konular

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.