Mancini Balotelli'den umudu neden kesti?

Son güncelleme: 30 OCAK 2013 - TSİ 12:35

Manchester City'nin İtalyan forveti Mario Balotelli'nin bugün Milan'a gideceği ileri sürüldü.

Genç oyuncunun İtalyan takımına transferini bugün tamamlayacağı kaydediliyor.

Guardian'ın haberine göre City menajeri Mancini Balotelli'den umudu kestiği için bu oyuncunun Milan'a transferine yeşil ışık yaktı.

Balotelli ile Manchester City'nin hocası Roberto Mancini arasında idmanda tıklayın dalaşma yaşanmış ancak Mancini daha sonra Balotelli'ye sahip çıkmıştı.

Ancak gazeteye göre, bu olay Mancini için bardağı taşıran son damla oldu.

Guardian antremanda yaşanan olaydan 25 dakika önce Mancini'nin genç yıldızı bir kenara çekerek nasihatte bulunduğunu yazıyor.

Ancak bu konuşmanın hemen ardından Balotelli'nin kendisini çileden çıkaran davranışlarda bulunması Mancini'nin sabrını taşırmış.

Gazete bu olay ardından Mancini'nin Balotelli'den hayır gelmeyeceğine karar verdiğini belirtiyor.

BBC Spor bölümüne göre City 22 yaşındaki İtalyan oyuncu için ilk etapta 22 milyon euro alacak.

City 2010 yılında Balotelli'yi transfer ederken Inter'e 30 milyon sterlin ödemişti.

AC Milan'ın sahibi Silvio Berlusconi de, Balotelli için önce 'çürük elma' tabirini kullanmış ardından bu sözler için özür dilemişti.

Avrupa futbolundan haberleri BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.

İlgili Konular

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.