Kaka: Milan'a dönmek istiyorum

Son güncelleme: 17 OCAK 2013 - TSİ 13:14

Real Madrid'te fazla forma şansı bulamayan yıldız oyuncu Kaka, ara transfer döneminde eski kulübü AC Milan'a dönmek istediğini söyledi.

Kaka, Real Madrid'e 2009'da transfer olmuştu. Ancak Kaka, Jose Mourinho döneminde ilk 11'e girmekte zorlanmaya başladı.

AC Milan'ın golcüsü Robinho'yla bir akşam yemeği yedikten sonra İtalyan Sky televizyonuna konuşan Kaka, "Real Madrid'de memnun değilim. Bu hem benim için, hem de diğerleri için öyle" dedi.

Kaka, Milan'a geri dönmek için ücretinde bir indirimi kabul edip etmeyeceği sorulduğundaysa, "Daha önce de bir çözüme açık olduğumu söyledim. Milano'da çok güzel anılarım ve hala iyi arkadaşlarım var"şeklinde konuştu.

Galliani: İmkansız

Kaka'nın Milan'a geri dönmek istemesine karşın, kulübün Başkan Yardımcısı Adriano Galliani dün, yüksek ücreti nedeniyle Kaka transferinin imkansız olduğunu söylemişti.

Galliani, bonservisi elinde olan David Beckham'ın daha olası bir hedef olduğunu vurguladı.

"Kaka imkansız. Sorun aldığı ücret. David Beckham da bir ihtimal. Ama bence yüzde 99.9 o da olmaz. Robinho kesin kalacak. Abate'yi satmayacağız. Davide Santon da gelmeyecek. Başka oyuncularla ilgili de öneriler aldık. Ama asıl başarı, takımımızın olduğu gibi kalması" dedi.

Avrupa futbolundan haberleri BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.

İlgili Konular

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.