Villa'nın Barca macerası 'bitecek'

Son güncelleme: 8 ŞUBAT 2013 - TSİ 12:12

Barcelonalı golcü David Villa'nın forma şansı bulamaması nedeniyle, sezon sonu büyük ihtimalle takımdan ayrılacağı belirtildi.

İspanyol Marca gazetesinin haberine göre, Villa'nın bir sezon daha Katalan ekibinde kalması için mucizeler gerekiyor.

Haberde, Villa'nın Barcelona'dan ayrılmaya karar verdiği ve sadece takımdaki durumunda büyük bir değişikliğin oyuncunun kararını gözden geçirmeye sevk edebileceği kaydediliyor.

Villa, ara transfer döneminde takımmdan ayrılmak istemiş, ancak Barcelona reddetmişti.

Kulübün muhtemel sakatlıklara karşı Villa'yı takımda tutmak istediği söyleniyordu.

Arsenal, ara transferde Villa'ya talip olmuş, ancak Katalan ekibi öneriyi reddetmişti.

Barcelona Teknik Direktörü Tito Vilonava'nın, sezona iyi bir başlangıç yapan Tello'nun düşen performansından memnun olmadığı ve Cuenca'yı kiralık olarak göndermeye onay verdiği için, Villa'yı bu sezon sonuna dek takımda tutmak istediği ifade ediliyor.

BBC'nin Avrupa futbolundan derlediği haber, analiz ve izlenimleri, BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.

İlgili Konular

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.