Galatasaray-Schalke: Sneijder zaferden emin

Son güncelleme: 19 ŞUBAT 2013 - TSİ 16:00

Şampiyonlar Ligi'nde yarın akşam Galatasaray adına ilk kez forma giyecek Wesley Sneijder, Galatasaray'ın zafer kazanacağına inandığını söyledi.

Sneijder, İstanbul'da oynanacak ikinci tur ilk karşılaşmasında Galatasaray'ın galibiyet için elinden geleni yapacağını belirtti.

Bir kez daha Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olmaktan mutluluk duyduğunu vurgulayan Hollandalı oyuncu, Schalke maçını sabırsızlıkla beklediğini ifade etti.

Galalatasaray Televizyonuna konuşan Sneijder, "Şampiyonlar Ligi Avrupa'daki başlıca turnuva. Maça hazırız ve dört gözle bekliyoruz. Muhteşem bir maç olacak. Oyunumuzu sahaya yansıtmalı ve Almanya'ya avantajlı gitmeliyiz. Bence kendi sahamızda ya da deplasmanda oynamamız çok önemli değil. Önemli olan rakipten daha iyi durumda olmamız" dedi.

'Önemli olan bizim oyunumuz'

Schalke'nin güçlü ve zayıf yanlarını bildiklerini söyleyen Sneijder, "Önemli olan bizim nasıl oynadığımız. Takım olarak üst düzey bir performans ortaya koymaya hazırız. Kendi oyunumuza bakacağız ve zafer için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Galatasaray, H Grubunu Manchester United'ın ardından ikinci sırada bitirerek, ikinci tur mücadelesine hak kazanmıştı.

BBC'nin Avrupa futbolundan derlediği haber, analiz ve izlenimleri, BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.

İlgili Konular

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.