Laudrup: Swansea'de kalacağım

Son güncelleme: 26 ŞUBAT 2013 - TSİ 16:44

Swansea'nin başında elde ettiği başarılarla Real Madrid'in dikkatini çektiği belirtilen Danimarkalı Michael Laudrup, kulübünde kalacağını söyledi.

Laudrup, Real Madrid'in başına geçeceği yönündeki söylentilerin kendisini gururlandırdığını belirtti.

Ancak Danimarkalı teknik adam, gelecek sezon da Swansea'nın başında kalacağını belirtti.

Geçen yıl Haziran ayında Laudrup, sezon başında devraldığı Swansea'de başarılı bir dönem geçirdi ve son olarak başarısını Lig Kupası alarak taçlandırdı.

İspanyol AS gazetesinin yaptığı bir kamuoyu yoklamasına katılan 40 bin Real Madrid taraftarının yüzde 78'i, Rafael Benitez ya da Carlo Ancelotti yerine Laudrup'u takımın başında görmek istediklerini söyledi.

Ancak Laudrup gelecek sezon da Swansea'nin başında kalacağını vurguladı.

Laudrup, "Niyetim gelecek yıl da burada kalmak. Söyleyebileceğim tek şey bu. 40 bin kişinin yüzde 78'i beni tercih etmiş. Dolayısıyla minnettarım." diye konuştu.

BBC'nin Avrupa futbolundan derlediği haber, analiz ve izlenimleri, BBC Türkçe'nin Facebook'taki futbol sayfası tıklayın Altıpas'ta da okuyup paylaşabilirsiniz.

İlgili Konular

BBC © 2014 BBC dış bağlantılardaki sitelerin içeriğinden sorumlu tutulamaz

Bu sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için stil sayfalarını gösteren güncel bir internet tarayıcısı (CSS) gerekmektedir. Var olan tarayıcınızla sayfayı görüntüleyebilir, ancak görsel açıdan tüm olanaklardan yararlanamayabilirsiniz. Tarayıcı yazılımınızı güncellemeyi ya da CSS olanağını etkinleştirmeyi düşünebilirsiniz.