Страйк у Сербії на українському заводі

завод у Кралєво залежить Азовімпексу
Image caption Робітники вимагають переглянути приватизацію Заводу вагонів Кралєво

Влада Сербії розірвала угоду з українськими підприємцями, які купили вагонобудівний завод в Кралєво, за невиконання угод приватизації.

Сербська Агенція з приватизації держмайна розірвала контракт про продаж холдингу Заводу вагонів Кралєво українській фірми "Азовімпекс", як сказано, у зв’язку з недотриманням обов’язків.

"Азовімпекс" не виконав зобов’язання щодо виплати зарплат робітників підприємства, а також – за повідомленнями сербського Міністерства економіки – через не дотримання договору про частину інвестицій на суму 2,7 мільйонів євро у модернізацію фірми.

У місті Кралєво робітники у холдингу Завод вагонів Кралєво кілька тижнів страйкують, вимагаючи виплати зарплат і кращих умов праці.

Завод вагонів Кралєво – одна з небагатьох українських інвестицій у Сербії. Його приватизувала українська фірма „Азовімпекс”, яка входить до групи Індустріальний Союз Донбасу.

Сербські засоби інформації передають, що зайняті у холдингу Завод вагонів Кралєво вважають, що „Азовімпекс” не дотримується умов контракту. Робітники застерігають, що не будуть припиняти страйк до виконання їхніх умов і вимагають від сербського Міністерства економіки переглянути приватизацію Заводу вагонів Кралєво.

Image caption мапа Сербії

Робітники холдингу, які страйкують, вимагають виплату зарплат за останні п’ять місяців, виплату медичного страхування та вирішення трудового стажу. А також, покращення умов праці, які – за їхніми словами – „нижче усіх критерій”. Оскільки новий власник більшу частину робітників відправив у відпустку ще у листопаді минулого року на тлі зменшення замовлень роботи на оплачений відпочинок, у страйку участь бере лише менше ста робітників.

У Сербії поширюється невдоволення

У Сербії останній рік у важких умовах економічної кризи поширюється хвиля соціального незадоволення та страйків.

Здебільшого страйкують робітники державних та колишніх народних („друштвених”) підприємств, які опинилися у пізній фазі перехідного періоду приватизації підприємств, які свого часу впродовж 1991-2000 рр. року відмовлявся трансформувати колишній сербський президент Слободан Мілошевич.

Холдинг Заводу вагонів Кралєво працює з 1936 року, до приватизації це було державне підприємство і нині має 880 працівників. Більшу частину капіталу цієї фірми, понад 70%, 2006 року приватизувала українська фірма „Азовімпекс” за 200 000 євро із зобов’язанням вкласти понад 6,5 мільйонів євро до інвестиційної програми холдингу.

Загалом прямі інвестиції у Сербії, за словами офіційних осіб, на „символічному рівні”.

Державний секретар у сербському Міністерстві економіки Небойша Чіріч, іще минулого року обіцяв страйкарям, що сербський уряд розгляне легальність приватизації холдингу, якщо власники фірми до кінця 2009 року не виплатять робітникам зарплати.

Натомість керівництво заводу вагонів Кралєво вважає, що фірма потрапила у важке становище через фінансову кризу. Директор холдингу Бошко Славкович запевняє, що фірма працює згідно законом, а за погане становище звинувачує робітників, що страйкують.

Зарплати та умови праці не є єдиними проблемами, які турбують працівників приватизованого українською фірмою холдингу.

У профспілці Заводу вагонів Кралєво вважають, що на час приватизації 2006 року ця фірма мала заборгованість 7 мільйонів євро, а через три роки він виріс більше, ніж удвічі - на 15 мільйонів.

Голова профспілки концерну Мілорад Чіркович вважає, що більшість боргу, 12 мільйонів євро, Завод вагонів Кралєво винен транспортній компанії „Балкантранс”, яка за його словами має того ж самого власника, що й холдинг з Кралєва – українську фірму „Азовімпекс”.