Після гречки почало зникати борошно

борошно Копирайт изображения UNIAN
Image caption Регулювання цін викликає ажіотажний попит - тепер на борошно

По тому, як минулого місяця із полиць українських магазинів зникла гречана крупа, схожий ажіотаж почав розгортатися і довкола борошна.

Оглядачі кажуть, що дефіцит борошна має такі самі причини, як і дефіцит гречки, - запровадження державного регулювання цін на ці харчі.

Читати, як це було із гречкою:

Голова Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко твердить, що після того, як уряд заявив про наміри регулювати ціни на борошно, тобто обмежувати їх зростання, його виробники підрахували, що в такому разі вони працюватимуть у збиток у розмірі до 1,5 гривні за кілограм, і призупинили виробництво і відвантаження борошна оптовим продавцям:

"Проблеми із борошном виникли тому, що вимагають продавати його за ціною, нижчою від собівартості."

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Хотіли як краще: через адміністративне регулювання цін господиням буде важко знайти і гречане, і пшеничне борошно напередодні Масляної

Водночас, за словами пана Козаченка, дефіцит борошна не міг виникнути через нестачу зерна, адже нинішні запаси продовольчого зерна в Україні дорівнюють 5,8 мільйонів тонн, тоді як місячна потреба у зерні становить 0,6 мільйонів тонн.

У Міністерстві аграрної політики кажуть, що боротимуться із ажіотажем довкола борошна інтервенціями з Аграрного фонду. За інформацією міністерства, впродовж останнього часу ціни на пшеницю зросли на 5-7%, а на борошно - на 6%. Саме для того, аби запобігти подальшому зростанню цін, за словами Анатолія Розгона, директора департаменту розвитку аграрного ринку, уряд вирішив запровадити адміністративне регулювання цін, але, водночас, вирішив вийти на ринок із інтервенціями з державного резерву:

"Зараз вирішуються організаційні питання, ціни проходять доузгодження Міністерства економіки, оскільки це передбачено порядком, і з наступного тижня буде забезпечено постачання борошна за стабільними цінами, що дозволить забезпечити стабільність цін на ринку хліба, у першу чергу, масових сортів".

Після спекотного літа 2010 року і посухи, через яку врожай зернових в Україні дещо зменшився, український уряд запровадив обмеження на експорт зерна, пояснюючи це бажанням запобігти дефіциту зерна в самій Україні та зростанню цін на зерно. Те рішення було різко скритиковано низкою міжнародних фінансових, тогівельних та аграрних організацій, які закликали Київ лібералізувати зерновий ринок, особливо з огляду на те, що нині ціни на продукти харчування на світових ринках сягають рекордних рівнів - навіть у порівнянні із 2008 роком, який було визнано роком світової продовольчої кризи.