Зарплата керівництва не впливає на прибуток

Виплата щедрих компенсаційних пакетів топ-менеджерам не впливає на прибутковість компанії - такого висновку дійшли експерти британської консультаційної компанії MM&K.

Image caption Прибутки компаній не зростають разом із зарплатами топ-менеджерів?

Дослідники із MM&K, у першу чергу, звернули увагу на те, що за минулий рік зарплати керівництва компаній із індексу FTSE 100, що складається із найпотужніших британських компаній за даними Лондонської фондової біржі, зросли на майже третину.

Водночас прибутковість цих компаній зросла лише на 9%.

Крім того, експерти дійшли висновку, що впродовж останніх 12 років "компенсаційні пакети" керівництва кількох компаній із списку FTSE 100 зросли вчетверо, тоді як ціна акцій цих компаній суттєво не змінилася.

До чого прив'язати заплати начальства

Політику надзвичайно високих зарплат для керівництва у MM&K називають такою, що може принести лише короткострокові прибутки.

Натомість експерти пропонують акціонерам прив’язувати зарплати топ-менеджерів, яких вони винаймають, до ціни на акції компанії.

Раніше така практика була досить поширеною, але її застосування впродовж останніх років різко скоротилося.

Якщо 10 років тому зарплати найвищих керівників були прив’язані до ціни на акції за період у 7-10 років, то тепер цей період скоротився лише до 3 років.

Як жилося і житиметься банкірам

Результати дослідження, проведеного MM&K з’явилися лише через кілька днів після того, як акціонери найбільшого у Європі банку HSBC під час щорічних зборів відмовилися підтримувати практику виплати високих зарплат для топ-менеджерів банку.

У 2006 році головний виконавчий директор найбільшого на той момент у світі інвестиційного банку Goldman Sachs Group Ллойд Бленкфейн отримав рекордний серед топ-менеджерів із Уолл-стріт бонус на суму у понад 53 мільйони доларів.

Копирайт изображения Getty
Image caption Рекордні бонуси американських банкірів напередодні кризи 2008 року не тільки не запобігли їй, але й називалися серед причин цієї кризи

У 2007 році він побив власний рекорд, "заробивши" 70 мільйонів доларів бонусів.

У 2010 році йому, серед інших провідних американських банкірів, довелося відповідати у Сенаті на звинувачення щодо причетності до колапсу ринку нерухомості та іпотеки у США, які стали причиною банкрутства багатьох банків та компаній по всьому світу, що запустило механізм економічної кризи, яка "вилилася" у різке зростання кількості безробітних.

У 2008 році за кілька днів до оголошення про банкрутство одного з найбільших американських інвестиційних банків Lehman Brothers, коллапс якого вважають "спусковим гачком" світової економічної кризи 2008-2009 років, рада директорів банку схвалила рішення про виплату понад 100 мільйонів доларів компенсацій та бонусів вищому керівництву, тобто, собі.