Пошуки G-Spot поставлені під сумнів

Image caption Пошуки G-spot поставлені під сумнів

Нове дослідження британських медиків твердить, що ерогенна зона відома під літерою “G”, може бути лише фантазією жінок, яку стимулюють журнали та терапевти.

Journal of Sexual Medicine публікує дослідження вчених Королівського коледжу у Лондоні, які дослідили 1800 жінок і не знайшли свідчень про існування невловимого збудника жіночого оргазму.

Професор Тім Спектор заявив, що твердження ніби G-spot розвивається від певної дієти та фізичних вправ не підтверджуються.

Психолог Петра Бонтон заспокоює усіх, кого може стурбувати ця новина: «Шукати G-spot можна, але не впадайте у відчай, якщо ви його не знайдете».

Проте, автор нового дослідження Андреа Барі більш категорична: «Це радше безвідповідально твердити про існування чогось, що не було відкрите і чинити психологічний тиск на жінок та чоловіків».

Дослідник вважає, що захоплення ЗМІ розповідями про те, де краще у жінок шукати G-spot може призвести до почуття неповноцінності у тих жінок, які не можуть знайти у себе цю невловиму ерогенну зону.

Вперше про G-spot написав у 1950 році німецький гінеколог Ernst Gräfenberg, чиє ім’я цій ерогенній зоні було згодом присвоєне. Нещодавно італійські медики заявили, що знайшли свідчення існування G-spot, коли ультразвукові сканери виявили невелику пляму концентрації вагінальної тканини у жінок, які переживають оргазм.

Сексолог Беверлі Віпл, яка відома популяризацією G-spot, заявила, що дослідження британських медиків є недосконалими, бо не включали досвід одностатевих жіночих пар. Лондонські, медики, натомість досліджували на предмет наявності G-spot пари близнюків у марному сподіванні, що ідентичні гени повинні виявити ідентичну наявність ерогенних зон.