Конкурс читацьких рецензій на Бі-Бі-Сі!

Для участі надішліть рецензію на одну з книжок-учасниць довгого списку на електронну адресу ukrainian.section@bbc.co.uk (із позначкою "Конкурс читацьких рецензій"), або за адресою Київ-1, а/с 99, Українській службі Бі-Бі-Сі, конкурс читацьких рецензій. Рецензії прийматимуться до середини листопада 2010 року.

До довгого списку, з якого буде обрано переможця, увійшло понад 30 книг, номінованих на конкурс видавництвами. Їхній список - нижче.

Премія "Читач року Бі-Бі-Сі", яка буде речовим призом від Української служби Бі-Бі-Сі, буде вручена автору найкращої прийнятої до розгляду рецензії на книжку із довгого списку за рішенням членів журі.

Рецензії, які приймаються до розгляду, мають бути мінімум 500 і максимум тисяча слів завдовжки. Участь може брати позитивна чи негативна рецензія будь-якої книжки в довгому списку, написана українською мовою будь-яким резидентом України (окрім авторів книжок, що увійшли до довгого списку) і подана на Бі-Бі-Сі поштою чи електронною поштою.

Подаючи рецензію, її автор висловлює свою згоду з правилами "Книги року Бі-Бі-Сі", підтверджує своє авторство рецензії, погоджується на її використання та поширення Українською службою Бі-Бі-Сі у будь-якій чи всіх її радіопрограмах, інтернет-публікаціях та промо-матеріалах, а також на партнерських сайтах, без будь-якої фінансової компенсації.

Цього року вебсайт "Українська правда" є інформаційним партнером премії "Книга року Бі-Бі-Сі" та Конкурсу читацьких рецензій у рамках премії.

Рецензія має бути оригінальною роботою автора і не порушувати копірайт чи інші права третьої сторони.

Автор не може бути співробітником Бі-Бі-Сі чи близьким родичем співробітника Бі-Бі-Сі чи будь-кого іншого, пов'язаного з премією.

Рішення адміністратора конкурсу щодо того, чи рецензія може брати участь у конкурсі, є остаточним, і листування з цього приводу не вестиметься.

Цього року на премію претендують такі книги (подані в алфавітному порядку за назвою видавництва)

БаК Ева Гата "Три чесноти, або казка про оріхалк"

ВМВ Олег Зіньковський, “Несамовитість”

Грані-Т Іван Андрусяк, “Хто боїться зайчиків”. Леся Воронина, “Хлюсь та інші”. Олесь Ільченко, “Дерева”.

Дуліби Марина Гримич "Острів Білої Сови". Марина Гримич "Second life (Друге життя)".

Зелений Пес Валерій Бобрович "Щоденник сотника Устима. Як козаки Кавказ воювали". Олександр Есаулов "Game over".

Країна мрій Андрій Кокотюха, “Чужі скелети”. Маріанна Малина, “Випалений шлях”. Всеволод Нестайко, “Дивовижні пригоди незвичайної принцеси”.

КСД Люко Дашвар, “Мати все”. Дара Корній, “Гонихмарник”. Володимир Лис, “Століття Якова”. Василь Шкляр, “Залишенець”.

Нора-друк Анна Багряна, “Дивна така любов”. Міла Іванцова, “Вітражі”. Євген Положій, “По той бік Пагорба”.

Піраміда Юрій Винничук, “Груші в тісті”. Марія Матіос, “Вирвані сторінки з автобіографії”. Анатолій Дністровий, “Дрозофіла над томом Канта”. Олег Лишега, “Друже Лі Бо, брате Ду Фу”.

Факт Володимир Діброва, “Правдиві історії”. Оксана Забужко, “Музей Покинутих Секретів”. Олена Захарченко, “Дівчинка з химерами”. Юрій Макаров, “Геній місця”.

Фоліо Сергій Жадан, “Ворошиловград". Олександр Ірванець, "Хвороба Лібенкрафта". Юрій Сорока, "Іван Богун" (роман у 2 частинах).

Ярославів вал Василь Шкляр, “Чорний ворон”. Лілія Максименко, "Перо Маат". Надія Гуменюк, "Білий вовк на Чорному шляху".