Саркозі має куленепробивну парасолю

Парасолька з броні Копирайт изображения Metro
Image caption Парасолька французького президента захищає від дощу і від куль

Це день, коли всі газети наввипередки намагаються вигадати якісь побрехеньки, щоб обманути читача на День сміху. Але не всі дивацькі історії на 1 квітня є вигадками.

Нижче вміщено перелік повідомлень, які можуть видаватися першоквітневим обманом, але є цілковито правдивими.

1. Президент Франції Ніколя Саркозі має броньовану парасолю за £10000 для захисту від нападів. Парасоля, яку має при собі начальник президентських охоронців, не лише захищає від дощу, а завдяки надміцному покриттю - кевлару - здатна сповільнити кулі чи вберегти від ножового нападу.

Докладніше англійською - в газеті Metro

2. Зграя з 50 курей, яка тероризувала мешканців міста Сауспорт, була виселена поліцією графства Ланкашир. Кури, покинуті напризволяще господарями, гуртом блукали вулицями міста і починали квоктати о 4-й годині ранку.

Подробиці - Daily Mail

3. Чоловіки думають про секс лише раз на дві години, а не кожні сім секунд, як вважали раніше. Такі дані опитування 5000 британських чоловіків. Навпаки, як випливає з цього опитування, средньостатистичний чоловік витрачає на занепокоєння з приводу роботи аж 177 хвилин щодня.

Докладніше - в Daily Mirror

4. Пісні у виконанні поп-зірки Шакіри заборонено на території мадридського "Реала", бо її хлопець, Жерар Пік, грає за суперницький клуб - "Барселону". ЇЇ пісня "Waka-Waka" часто виконувалася на стадіоні "Реала" перед матчами і в перервах, але тепер клуб вирішив від неї відмовитися.

Подробиці - Sun

5. Пекаря засипали скаргами через вивіску його крамнички "Гарні булочки" ("Nice Baps"). Сленгове значення слова baps - перса. Пекар Джон О'Тул з містечка Генлоу в графстві Бедфордшир на всі закиди відповідає: "Я намагався їм пояснити, що я печу і маленькі булочки, і великі, і всі вони гарні, тугі і пружні".

Докладніше - в Daily Star