Засекречена сукня королівської нареченої

Дизайн весільної сукні Кейт Міддлтон залишався таємницею до того, як вона вийшла з лімузина перед початком весільної церемонії у Вестмінстерському абатстві.

Копирайт изображения Getty
Image caption Затаємничена сукня - ніхто не знав імені дизайнера до весілля

Затаємниченою, незважаючи на всепроникність соціальних медія, залишався і дизайнер-модельєр - до часу офіційного оголошення про те, що дизайнером сукні для королівського весілля є Сара Бертон з фірми Александра Маквіна.

Свято британськості

Сукня має корсет з мереживною аплікацією, спідницю в повну довжину з шлейфом понад два метри і вельон. Кейт Міддлтон, яка після одруження отримала почесний титул герцогині Кембриджської, має розпущене волосся, а вельон підтримує королівська тіара.

Мереживо вигаптуване Королівською школою рукоділля, що базується в палаці Гемптон Корт. В основі візерунку - троянда, будяк, нарцис і трилисник - рослин, що символізують чотири складові Сполученого Королівства: Англію, Шотландію, Уельс і Північну Ірландію.

Принц Вільям на своє весілля вдягнув однострій полковника Ірландської гвардії.

Дивитися фото з весілля

Копирайт изображения Getty
Image caption Навіть особу дизайнера журналісти не могли вгадати

Дизайнерка Сара Бертон назвала роботу над весільною сукнею королівської нареченої "найважливішою подією життя".

Шлейф нареченої має довжину 2 метри 70 см. Як і мереживо, всі інші елементи весільної сукні виготовлені британськими майстрами.

Коли мереживо скріплювали в одне ціле, гаптувальниці кожні півгодини мили руки, щоби зберегти незайманість тканини, а голки міняли кожні три години, щоб вони були гострі і чисті.

Тіару від Картьє нареченій позичила королева Єлизавета. Відомий ювелір виготовив цю тіару 1936 року. Батько королеви ще коли був герцогом Йоркським купив її для дружини за кілька тижнів до його коронації Георгом VI, а нинішня королева отримала тіару в подарунок на своє 18-тиріччя.

Дружка Філіппа Міддлтон також була вбрана в сукню, пошиту Сарою Бертон з дизайнерського дому Александра Маквіна.