Золотий глобус: усі номінанти

"Дюнкерк" номінували у кількох категоріях Копирайт изображения WARNER BROS
Image caption "Дюнкерк" номінували у кількох категоріях

У Лос-Анджелісі оголосили номінантів 75-ої премії "Золотий глобус". Ось повний список у всіх категоріях:

Найкращий драматичний фільм

"Називай мене своїм ім'ям"

"Дюнкерк"

"Секретне досьє"

"Форма води"

"Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі"

Найкраща комедія або мюзикл

"Горе-творець"

"Геть"

"Найбільший шоумен"

"Я, Тоня"

"Леді Птах"

Найкращий актор в драматичному фільмі

Тімоті Шаламе - "Називай мене своїм ім'ям"

Деніел Дей-Льюїс - "Примарна нитка"

Том Генкс - "Секретне досьє"

Гарі Олдман - "Темні часи"

Дензел Вашингтон - "Роман Ізраел, Esq"

Найкращий актор в комедії або мюзиклі

Стів Карелл - "Битва статей"

Ансель Елгорт - "Малюк на драйві"

Г'ю Джекман - "Найбільший шоумен"

Деніел Калуя - "Геть"

Джеймс Франко - "Горе-творець"

Найкраща актриса в драматичному фільмі

Джессіка Честейн - "Велика гра"

Саллі Гокінс - "Форма води"

Френсіс Макдорманд - "Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі"

Меріл Стріп - "Секретне досьє"

Мішель Вільямс - "Всі гроші світу"

Найкраща актриса в комедії або мюзиклі

Джуді Денч - "Вікторія і Абдул"

Гелен Міррен - "В пошуках свята"

Марго Роббі - "Я, Тоня"

Сірша Ронан - "Леді Птах"

Емма Стоун - "Битва статей"

Найкращий актор другого плану

Віллем Дефо - "Проект" Флорида"

Армі Гаммер - "Називай мене своїм ім'ям"

Річард Дженкінс - "Форма води"

Крістофер Пламмер - "Всі гроші світу"

Сем Роквелл - "Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі"

Найкраща актриса другого плану

Мері Джей Блайдж - "Ферма "Мадбаунд"

Еллісон Дженні - "Я, Тоня"

Лорі Меткаф - "Леді Птах"

Октавія Спенсер - "Форма води"

Хонг Чау - "Коротше"

Найкращий режисер

Гільєрмо дель Торо - "Форма води"

Мартін МакДона - "Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі"

Крістофер Нолан - "Дюнкерк"

Рідлі Скотт - "Всі гроші світу"

Стівен Спілберг - "Секретне досьє"

Найкращий сценарій

"Форма води"

"Леді Птах"

"Секретне досьє"

"Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі"

"Велика гра"

Найкращий зарубіжний фільм

"Нелюбов"

"Квадрат"

"Фантастична жінка"

"На межі"

"Спочатку вони вбили мого батька"

Найкращий анімаційний фільм

"Таємниця Коко"

"Фердинанд"

"Ван Гог. З любов'ю, Вінсент"

"Бос-молокосос"

"Годувальниці"

Копирайт изображения FOX SEARCHLIGHT PICTURES
Image caption Фільм "Форма води" отримав 7 номінацій

Найкраща музика

"Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі"

"Форма води"

"Примарна нитка"

"Дюнкерк"

"Секретне досьє"

Найкраща пісня

"Фердинанд"

"Ферма" Мадбаунд"

"Таємниця Коко"

"Дороговказ"

"Найбільший шоумен"

Список номінантів на "Золотий глобус" у сфері телебачення

Копирайт изображения NETFLIX
Image caption Клер Фой номінували на нагороду у категорії "найкраща актриса", серіал "Корона"

Найкращий драматичний серіал

"Корона"

"Гра престолів"

"Розповідь служниці"

"Дивні Дива"

"Це ми"

Найкращий актор в драматичному серіалі

Джейсон Бейтман - "Озарк"

Стерлінг К. Браун - "Це ми"

Фредді Гаймор - "Хороший лікар"

Боб Оденкірк - "Краще телефонуйте Солу"

Лів Шрайбер - "Рей Донован"

Найкраща актриса в драматичному серіалі

Катріна Балф - "Іноземка"

Клер Фой - "Корона"

Меггі Джіленголл - "Двійка"

Кетрін Ленгфорд - "13 причин чому"

Елізабет Мосс - "Розповідь служниці"

Найкращий комедійний серіал

"Дивовижна місіс Мейзел"

"Вілл і Грейс"

"Чорна комедія"

"Майстер не на всі руки"

"SMILF"

Найкращий актор в комедійному серіалі

Ентоні Андерсон - "Чорна комедія"

Азіз Ансарі - "Майстер не на всі руки"

Кевін Бейкон - "Я люблю Діка"

Вільям Х. Мейсі - "Безсоромні"

Ерік МакКормак - "Вілл і Грейс"

Найкраща актриса в комедійному серіалі

Памела Адлон - "Все на краще"

Елісон Брі - "Блиск"

Рейчел Броснахен - "Дивовижна місіс Майзель"

Іса Рей - "Біла ворона"

Френкі Шоу - "SMILF"

Найкращий телефільм або міні-серіал

"Фарго"

"Ворожнеча"

"Грішниця"

"Вершина озера"

"Велика маленька брехня"

Найкращий актор у телефільмі або міні-серіалі

Роберт Де Ніро - "Брехун, Великий і Жахливий"

Джуд Лоу - "Молодий Папа"

Кайл МакЛоклен - "Твін Пікс"

Юен МакГрегор - "Фарго"

Джеффрі Раш - "Геній"

Найкраща актриса в телефільмі або міні-серіалі

Джессіка Біл - "Грішниця"

Ніколь Кідман - "Велика маленька брехня"

Джессіка Ленг - "Ворожнеча"

Сьюзен Cарандон - "Ворожнеча"

Різ Візерспун - "Велика маленька брехня"

Найкращий актор другого плану в серіалі, міні-серіалі або телефільмі

Девід Харбор - "Дивні дива"

Альфред Моліна - "Ворожнеча"

Крістіан Слейтер - "Містер Робот"

Олександр Скарсгард - "Велика маленька брехня"

Девід Тьюліс - "Фарго"

Найкраща актриса другого плану в серіалі, міні-серіалі або телефільмі

Лора Дерн - "Велика маленька брехня"

Енн Дауд - "Розповідь служниці"

Кріссі Мец - "Це ми"

Мішель Пфайффер - "Брехун, Великий і Жахливий"

Шейлін Вудлі - "Велика маленька брехня"

Церемонія вручення нагород "Золотий глобус" пройде 7 січня. Вести її буде Сет Майєрс.

Новини на цю ж тему