Правила користування форумами BBCUkrainian.com

Правила, які подаються нижче умовно діляться на дві категорії.

Перша, стосується юридичної відповідальності дописувачів згідно британського законодавства в разі позову третьої сторони.

Візьміть, також, до уваги, що у певних випадках Бі-Бі-Сі зобов’язана надати інформацію державним службам про вашу IP адресу. В разі порушення інших правил на форумі, ваші дописи можуть припинити друкуватися:

Зберігайте пристойність, такт та доречність ваших дописів:

1. Не слід зводити наклепи на громадян чи організації, чия репутація може зазнати шкоди. Ви можете бути притягнути до відповідальності стороною, чия репутація постраждає.

2. Не слід порушувати судові рішення шляхом поширення інформації, яка може завадити судовому процесу.

3. Не слід надсилати на форуми інформацію, яка захищена Правом власності - копірайтом.

4. Не слід вміщувати повідомлення, які порушують закон, закликають до переслідування чи сприймаються як переслідування, погрози, образи, непристойності, дискримінацію за расою, походженням чи статевою ознакою.

5. Не слід робити численних дописів, аби ми могли друкувати думки якомога більшої кількості читачів. Ми друкуватимемо обмежену кількість дописів на форум від конкретної особи, аби інші читачі не втратили інтерес до дискусії.

  • Наші форуми читають користувачі різних вікових категорій, тому не слід вживати лайливі слова, які можуть когось образити.
  • Не надсилайте копії свого повідомлення, чи дуже подібні повідомлення кілька разів.
  • Не слід вказувати на форумах (якщо ми про це не запитуємо) своєї чи чужої адреси, місця праці чи номерів телефонів.
  • Кожен форум присвячений конкретному питанню, а повідомлення на інші теми знижують якість дискусії. Пишіть на тему форуму, або ваші дописи не будуть включені. Якщо ви хочете повідомити модератора про адресу корисних дотичних сайтів, ми не можемо гарантувати, що всі вони будуть включені.
  • Пишіть українською мовою. Дописи іншими мовами і не кириличними шрифтами довше опрацьовувати, і їх включення не гарантується. Проте, окремі відомі крилаті фрази, вітання можуть подаватися мовою оригіналів. Не слід видавати себе на форумі за когось іншого, або вживати образливі чи вульгарні псевдоніми.
  • На слід зловживати вашим правом скарги щодо інших дописів на форум, аби критикувати радіо програми Бі-Бі-Сі чи вміст сторінок BBC Ukrainian.com. Для цього користуйтеся редакційним форумом чи форумом Зворотній зв’язок.

Бі-Бі-Сі залишає за собою право перекладати, модифікувати, скорочувати і публікувати ваші дописи на сайті BBC Ukrainian.com. Якщо ви не погоджуєтеся з цим, не надсилайте свої повідомлення на форум Бі-Бі-Сі. Бі-Бі-Сі дотримується Британського Акту Захисту інформації 1998 року.

Порушення правил може призвести до припинення публікації ваших дописів.

Бі-Бі-Сі зберігає право ухвалювати рішення припинити друкувати ваші дописи на власний розсуд. Друкування дописів під іншим псевдонімом вважатиметься новим порушенням. Бі-Бі-Сі може знімати опубліковані дописи з форумів за будь-якої причини і не обіцяє друкувати надіслані дописи.