12 найгарніших святкових прогулянок у Британії

На святкові дні у Британії є традиція вирушати в пішохідні прогулянки. National Trust, Національний фонд місць історичного надбання і природної краси, пропонує добірку фото з найкращих маршрутів.

Боталлак Майн, Західний Корнуол

Копирайт изображения National Trust/John Miller
Image caption Прогулянка руїнами старої будівлі рудника, яка небезпечно висить над морем, нагадує про індустріальне минуле цього місця. Воно ідеально підійшло для зйомок історичного серіалу ВВС "Полдарк".

Руїни замку Корф, Дорсет

Копирайт изображения National Trust/David Sellman
Image caption Ця прогулянка на тлі руїн замку Корф у Дорсеті - для шанувальників творчості британської письменниці Енід Блайтон. Вважається, що саме замок Корф став прообразом замку Кіррін, в якому розгортається дія книги "Чудова п'ятірка".

Бокс Хилл, Суррей

Копирайт изображения National Trust/John Millar
Image caption Цей маршрут, веде через ліс до річки Мол і її каменів-сходів.

Стоу, Бакінгемшир

Копирайт изображения National Trust/Rod Edwards
Image caption До цього Різдва мальовничі сади у Стоу перетворили на гігантський різдвяний календар з 24-ма різдвяними захованими в різних місцях "дверима".

Уікен Фен, Кембриджшир

Копирайт изображения National Trust/Justin Minns
Image caption В Уікен Фен можна насолодитися ланшафдтним різноманіттям: зарості очерету, водна гладь, вологі пасовища, на яких бродять Гайлендські корови і поні породи Польський коник.

Мам Тор, Пік Дістрікт

Копирайт изображения National Trust/Joe Cornish
Image caption З вершини пагорба Мам Тор відкривається такий прекрасний вид.

Садиба Лайм-парк, Чешир

Копирайт изображения National Trust/Garry Lomas
Image caption Ця прогулянка довкола садиби Лайм-Парк у Чеширі приведе на місце зйомок телефільму ВВС 1995 року за романом Джейн Остін "Гордість і упередження".

Фаунтинське абатство і водний сад Стадлі Роял, Північний Йоркшир

Копирайт изображения National Trust/Andrew Butler
Image caption Фаунтинське абатство заснували 13 ченців-бенедиктинців з Йорка в 1132 році. Руїни абатства досі вражають, особливо в такий морозний день.

Стіклбарн і Лангдейл, Камбрія

Копирайт изображения National Trust/John Malley
Image caption Під час цієї прогулянки доведеться підійматись на гори і долати круті підйоми. Однак ви зможете побачити красиві водоспади і природні басейни у скелях.

Бранделхау і Деруентвотер, Камбрія

Копирайт изображения National Trust
Image caption Ця легка прогулянка в регіоні Озерний край проходить уздовж озера Деруентвотер до тихої паркової зони в Бранделхау, де можна побачити лисиць, білок, а може й видр.

Хафод Уайхлан, Сноудонія

Копирайт изображения National Trust/Joe Cornish
Image caption Ця прогулянка у північному Уельсі проходить повз скелястий пагорб Дінас Емріс, де, за легендою, розташоване лігво червоного дракона, який зображений на прапорі Уельсу. Дорогою ви зможете помилуватися водоспадом Кум Хлан.

Дорога Гігантів, Антрім

Копирайт изображения National Trust/Joe Cornish
Image caption Якщо вірити місцевому фольклору, "Дорогу Гігантів" у Північній Ірландії побудував велетень Фінн Маккул, аби переправитися до Шотландії і розбити там свого суперника Бенандоннера.