Ваш пристрій не підтримує відтворення мультимедійних файлів

Леонід Грач про Партію регіонів

Лідер Комуністичної партії робітників і селян України Леонід Грач розповідає, що у 2010 році для того, щоб балотуватися за списками Партії регіонів в міські ради Сімферополя, Ялти та Керчі треба було мати 150 тисяч доларів. Місця у списку регіоналів до кримського парламенту автономії коштували 150-300 тисяч доларів. Але, за словами пана Грача, не всі після цього отримали доступ до тих державних ресурсів, які давали б змогу окупити витрати.

“Хлопчики в спортивних костюмах, які ходили з бейсбольними бітами, входили до певних угруповань, раптом стали респектабельними олігархами. Вони й створили для себе лобі, яке було потрібне для захисту їхніх інтересів у владі”, - заявив Леонід Грач в інтерв’ю “Бі-Бі-Сі Мій Світ” bbc.ua.

Як один із колишніх керівників Компартії, Леонід Грач визнає, що багато у чому Партія регіонів справді нагадує КПРС. Але тут таки пан Грач уточнює, що аналогія доречна, якщо “тільки ведемо мову про сталінський період, про 1937 рік, репресії, тоталітаризм, а зараз всі від президента і до рядового члена партії регіонів тільки й говорять про те, що ми демократи, що ми прагнемо в Європу".

Слухати інші інтерв"ю та читати матеріал на цю тему