Суд скасував заборону на продаж алкоголю у столичних МАФах - ЗМІ

Власники кіосків виграли апеляцію щодо продажу алкоголю в Києві Копирайт изображения Укрінформ
Image caption Власники кіосків виграли апеляцію щодо продажу алкоголю в Києві

Апеляційний суд скасував заборону на продаж алкогольних напоїв у столичних кіосках, повідомляє "Українська правда. Київ" з посиланням на радника мера Києва з питань благоустрою Дмитра Білоцерковця.

"Мафовики виграли суд у першій інстанції, місто подало апеляцію. Сьогодні справу розглядав Апеляційний суд. Туди прийшло багато мафовиків, відбулися сутички, вони чинили тиск на суд, не пускали у приміщення інших активістів. Врешті суд прийняв рішення на користь мафовиків", - розповів радник мера.

Плани Київради

Копирайт изображения УНІАН
Image caption Алкоголь зник зі столичних МАФів протягом літа й осені - ліцензії на його продаж не продовжувалися

"Наразі ми не продовжуємо дозвільні документи тим МАФАм, які продають алкоголь. Але у Київраді вже зареєстрований проект рішення, який викреслить можливість продажу алкоголю чи пива у кіосках. І це рішення вже не зможуть оскаржити у суді", - додав Дмитро Білоцерковець.

Він пояснив, що з функціоналу МАФів приберуть саме поняття "продаж алкоголю".

"Місто має такі повноваження. Нам кажуть, що місто не може заборонити продаж алкоголю. Добре. Але місто може саме встановлювати функціонал МАФів", - відзначив політик.

За його прогнозом, нові обмеження Київрада може ввести вже до кінця року.

Київська міська рада ухвалила рішення про заборону продажу алкогольних напоїв у малих архітектурних формах у березні. Зазначалося, що продаж алкоголю може стати підставою для знесення МАФу.

Дмитро Білоцерковець вже тоді заявляв, що рішення має юридичні недоліки.

У вересні Київрада заборонила продаж алкоголю вночі.

Новини на цю ж тему