Російська поліція дозволила Дідьє Маруані повернутися до Франції

Копирайт изображения AFP
Image caption Дідьє Маруані збирається поскаржитися на Філіпа Кіркорова до прокуратури

Лідер французького гурту Space Дідьє Маруані у п'ятницю збирається повернутися до Франції, повідомила його адвокат Людмила Айвар.

Вона розповіла агенції РБК, що слідчі Головного слідчого управління по Москві після додаткового допиту, що тривав шість годин, відпустили Маруані та юриста Ігоря Трунова, а також дозволили французу покинути Росію.

Пані Айвар також повідомила агентству ТАСС, що поліція повернула Дідьє Маруані його мобільний телефон.

Водночас, за її словами, Ігорю Трунову телефон і документи не повренули.

Дідьє Маруані, якого російський співак Філіп Кіркоров звинуватив у вимаганні грошей, тричі був допитаний поліцією.

За словами Людмили Айвар, слідчих цікавили питання авторства пісні, у плагіаті якої французький музикант звинувачує російського співака.

Поліція затримала Дідьє Маруані та Ігоря Трунова 28 листопада у центрі Москви. Адвокат Філіпа Кіркорова Олександр Добровінський заявив, що співак подав у поліцію заяву про вимагання у нього 1 млн євро.

До цього Дідьє Маруані намагався через суд стягнути з Філіпа Кіркорова 75,3 млн рублів як компенсацію збитку від порушення авторських прав і моральної шкоди. Француз вважає, що пісня "Жорстока любов" є переробкою його композиції Symphonic Space Dream.

30 листопада поліція відпустила пана Маруані. Француз потім обіцяв подати скаргу в прокуратуру на наклеп і позов до іноземного суду.

Новини на цю ж тему