До банди в Княжичах входили правоохоронці - поліція

Княжичі, місце стрілянини Копирайт изображения УНІАН
Image caption Розслідуванням стрілянини в Княжичах займається Генпрокуратура

До складу банди, проти якої проходила фатальна спецоперація у Княжичах під Києвом, входили особи, які "мають відношення до правоохоронних органів", повідомив тимчасовий керівник Національної поліції.

Уночі проти неділі під час перестрілки силовиків у Княжичах загинули п'ятеро з них.

За офіційною версією подій, перестрілка почалася після того, як Державна служба охорони затримала поліцейських-розвідників, помилково сприйнявши їх за грабіжників.

Президент Петро Порошенко, який провів нараду з силовиками, закликав не використовувати цю подію, щоб "влаштовувати розбірки" і дестабілізовувати політичну ситуацію, повідомляє його прес-служба.

"Ніщо не виправдовує того, що загинуло п'ятеро правоохоронців. Я сподіваюся, що в дуже короткий термін істина буде встановлена. І ті, хто винний у видачі наказів, що призвели до таких трагічних наслідків, будуть стовідсотково притягнуті до відповідальності", - цитує прес-служба пана Порошенка.

Він також узяв розслідування справи, яке веде Генеральна прокуратура, під особистий контроль.

По всій країні

За словами в.о. керівника Нацполіції Вадима Трояна, якого цитує прес-служба президента, нічна операція була частиною спецоперації, яка проводиться по всій країні. Він сказав, що правоохоронці виявили банду, яка діяла в Києві і області.

"Він повідомив, що до складу злочинної групи входили кілька осіб, серед яких були вже судимі за розбої та особи, які працювали, або мають відношення до правоохоронних органів", - сказано в повідомленні прес-служби.

За його словами, всі учасники банди затримані.

Новини на цю ж тему