Адель і Бейонсе лідирують у номінаціях Греммі

Адель та Бейонс
Image caption Адель та Бейонсе конкурують із Джастіном Бібером, Дрейком і зіркою "кантрі" Старгілом Сімпсоном.

Бейонсе та Адель лідирують у номінаціях "Греммі" 2017 року. Вони потрапили одразу до трьох із чотирьох головних категорій конкурсу.

Зірки змагатимуться за найкращий альбом: емоційна платівка Адель "25" протистоїть феміністському опусу Бейонсе "Лимонад".

Вони конкурують у цій категорії із Джастіном Бібером, Дрейком і зіркою "кантрі" Старгілом Сімпсоном.

Девід Боуї не отримав номінацію "Альбом року" за "Блекстар". Хоча він претендує на звання кращого альтернативного альбому.

Якщо Адель виграє, то вона стане другою жінкою, яка двічі отримала приз за найкращий альбом. Раніше це вдалося Тейлор Свіфт.

Бейонсе та Адель також змагаються між собою у категоріях "Пісня року" і "Запис року" із композиціями "Formation" і "Hello" відповідно.

"Запис року" - це номінація за композицію в цілому, включно з виступом музикантів, а також із роботою продюсерів. "Пісню року" дають за авторство пісні.

Копирайт изображения AP
Image caption Дрейк набрав загалом вісім номінацій

Загалом Бейонсе отримала дев'ять номінацій за "Лимонад", претензійний візуальний альбом, який порушує теми раси, фемінізму та прав людини.

Це означає, що вона має великі шанси увійти в історію "Греммі" як "найбільш номінована жінка", у якої 62 номінацій за всю кар'єру як сольного виконавця і учасниці "Destiny's Child".

Усього вона виграла 20 "Греммі", хоча в неї досі немає головного призу - "Альбому року", який вислизнув у неї з рук у 2015 році. Тоді виграв Beck. Це викликало невдоволення у Каньє Веста, який вийшов на сцену на знак протесту.

Уродженець Чикаго Chance The Rapper також увійшов в історію "Греммі", отримавши загалом сім номінацій. Записи з альбому "Coloring Book" не публікували на компакт-диску або в цифровому форматі для скачування. Це перший альбом із суцільним "потоковим" аудіозаписом, який відзначили номінацією.

Є й інші відомі кандидати на успіх, такі як Дрейк, який набрав вісім номінацій, включно з "Альбомом року" "Views", кращим виконанням реп композиції "Hotline Bling" і "Записом року" за пісню із Ріанною "Work".

Останній альбом "Hit N Run Phase Two" Принца відзначили за краще аранжування у некласифікованій категорії, як і "Блекстар" Девіда Боуї.

Британська зірка Джеймс Корден проведе церемонію "Греммі" 2017 у Staples Center в Лос-Анджелесі в неділю, 12 лютого.

Новини на цю ж тему