"Батьківщина": Савченко не координує свої дії з партією

Копирайт изображения Reuters

У "Батьківщині" заявили, що депутат Надія Савченко не координує свої дії з партією, і наголосили, що вважають неприпустимими будь-які переговори з лідерами так званих "ДНР" та "ЛНР.

Про це йдеться у заяві "Батьківщини" з приводу інформації про те, що пані Савченко, буцімто, провела таємну зустріч з лідерами "ЛНР" та "ДНР".

"Надія Савченко нещодавно заявила про свою участь у новому політичному проекті. Вона не координує свої дії з фракцією та партією "Батьківщина", - йдеться у заяві партії.

У "Батьківщині" також наголосили, що "від самого початку російської агресії проти України" вони послідовно відстоюють позицію, що "переговори з терористами проводити не можна".

Раніше видання ЛІГА.net з посиланням на власні джерела повідомляло, що Надія Савченко 7 грудня нібито перебувала у Мінську, де зустрілася з лідерами "ДНР" і "ЛНР".

Сама пані Савченко таку інформацію поки що не підтверджує.

У жовтні вона розповіла, що відвідувала підконтрольні сепаратистам території на Донбасі. За її словами, мета тієї поїздки - налагодити діалог для врегулювання конфлікту та звільнення полонених.