Поліція розслідує вбивство трьох людей у Києві як умисне

Вбивство у багатоповерхвці Копирайт изображения kyiv.npu.gov.ua

У Києві в одній із квартир виявили останки кількох людських тіл та їх імовірного вбивці. За цим фактом розпочали кримінальне провадження.

У Національній поліції повідомили, що приїхали виклик людей, які живуть у тому ж будинку. Вони повідомили, що не бачили своїх сусідів декілька днів, а у під'їзді чути неприємний запах.

"Коли поліцейські прибули на місце, квартиру ніхто не відчинив. Тож, викликавши представників ЖЕКу, довелося виламувати двері. У цей момент, у помешканні пролунав постріл", - повідомили в поліції.

Правоохоронці потрапили до квартири, де й виявили останки кількох людських тіл, а також чоловіка із вогнепальним пораненням голови. Лікарі намагалися його врятувати, але він помер у кареті "швидкої".

Попередньо встановили, що у квартирі жили троє киян - 51-річна жінка, 68-річний чоловік та їхній син. До них у гості прийшов 29-річний племінник, який, імовірно, застрелив усіх мешканців квартири та розчленував їх. Для цього він використав кілька кухонних ножів. Причини таких дій встановлюються.

На місці події поліція виявила два пістолети та набої до них.

Новини на цю ж тему