Учасниць конкурсу краси розкритикували за купання з акулами

китовая акула Копирайт изображения Reuters
Image caption Экологи ранее неоднократно призывали туристов не подкармливать китовых акул и не плавать с ними, поскольку такое поведение нарушает модели поведения этих рыб

Екологи розкритикували учасниць та організаторів конкурсу краси "Міс Всесвіт" за те, що попри заклики активістів дівчата плавали й фотографувалися в бікіні з китовими акулами на Філіппінах.

Організатори конкурсу краси влаштували промоакцію біля берегів острова Себу, якою хотіли привернути увагу глядачів на фінал, який відбудеться на Філіппінах в січні 2017 року.

За словами екологів, конкурсантки й організатори вчинили вкрай "безвідповідально".

Китові акули вважаються найбільшими сучасними рибами.

Екологи неодноразово закликали туристів не годувати китових акул і не плавати з ними, оскільки це порушує моделі поведінки цих риб.

Як пояснюють захисники природи, спілкування з туристами робить китових акул легкою здобиччю для браконьєрів, а також провокує риб підпливати ближче до човнів, через що вони можуть отримати травми.

Китова акула, яка іноді сягати 18-20 метрів в довжину, харчується переважно планктоном. Ця риба вважається рідкісним видом, чисельність якого в останні десятиліття постійно скорочується.

Попри заборону промислу китової акули, відновлення поголів'я йде дуже повільно, зокрема через те, що ця риба часто стає здобиччю браконьєрів.

Новини на цю ж тему