Сенцов в колонії написав 5 сценаріїв і повість - адвокат

Олег Сенцов Копирайт изображения AP
Image caption Олег Сенцов не визнав вирок російського суду і назвав його політично мотивованим

Український політв'язень Олег Сенцов, якого засудили в Росії до 20 років ув'язнення, встиг написати 5 сценаріїв і повість, під час перебування в колонії, повідомляє його адвокат Дмитро Дінзе.

"Олег всім передає привіт, написав вже 5 сценаріїв і одну повість, весь у творчому процесі", - написав пан Дінзе у Facebook.

Адвокат також розповів, що в місті Саха, де утримують Сенцова, наразі -35 градусів, а на минулому тижні було -47.

За його словами, пан Сенцов відмовився відповідати на запитання журналістів, - "Сказав, що писати і говорити нема чого".

Пан Дінзе також зазначив, що кінорежисер, - "Чекає обміну і сподівається на Україну. Всіх вітає з Новим роком та обіймає".

Пана Сенцова затримали в окупованому Криму в 2014 році. Наприкінці серпня минулого року Олега Сенцова винним в організації терористичної групи й засудили до 20 років колонії суворого режиму.

За версією слідства, Сенцов і активіст Кольченко (також засуджений у "справі Сенцова") після анексії Криму Росією нібито організували підпали офісів організації "Російська громада Криму" й офісу "Єдиної Росії" в Сімферополі. У ФСБ стверджували, що Сенцов і Кольченко планували підірвати пам'ятник Леніну.

Вони не визнають свою провину, вважають суд політично мотивованим, а докази - сфальсифікованими. Олег Сенцов заявляв, що його після арешту били й катували.

Новини на цю ж тему