Трамп виходить з бізнес-проектів у Азербайджані та Грузії

Трамп Копирайт изображения Getty Images
Image caption Дональд Трамп

Компанія обраного президента США припиняє участь у кількох девелоперських проектах. Trump Organisation відкликала ліцензійну угоду з будівництва готелю в Азербайджані й має намір піти на такий крок у Грузії.

Адвокат Трампа Алан Гартен заявив, що девелопери проектів у цих країнах не змогли виконати умови ліцензійної угоди.

Гартен підкреслив, що мова йде про "нормальне ведення справ", а не скорочення ризиків виникнення конфлікту інтересів.

Водночас, як пише агенція AP, вихід Трампа з цих проектів може значити прагнення припинити ділові стосунки, які можуть зашкодити репутації Трампа-президента.

Так, партнером Trump Organisation в Азербайджані був Анар Мамедов - син міністра транспорту країни Зії Мамедова, якого американські дипломати нібито назвали "занадто корумпованим навіть для Азербайджану".

Цього тижня компанія Трампа також відмінила ліцензійну угоду з будівництва готелю у Бразилії, а нещодавно закрили чотири дочірні фірми Trump Organisation, які, можливо, створили для реалізації проектів у Саудівській Аравії.

І в Бразилії, і в Азербайджані, і в Грузії Trump Organisation займалась будівництвом готелів у курортних районах. Проте ні один з проектів наразі не довели до кінця.

Після обрання Дональда Трампа президентом США колишній керівник Грузії, а нині український політик Міхеіл Саакашвілі заявив, що добре знає Трампа та залучив його інвестиції у Грузію під час свого правління.

Натомість нинішнє керівництво Грузії назвало ці інвестиції міфом.

Раніше Трамп заявив, що не буде передавати свій бізнес в управління сторонньому брокеру. Обраний президент має намір довірити керівництво своїми активами синам та кільком топ-менеджерам.

Новини на цю ж тему