Влада Києва планує експертизу театру на Подолі

Будівля Копирайт изображения Ярослав Ємельяненко
Image caption Багатьом новий фасад театру не сподобався

Влада Києва до квітня 2017 року планує провести технічну експертизу щодо "можливих порушень" під час реконструкції будівлі театру на Подолі. Про це у Facebook написав керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

"До квітня ми маємо провести незалежну технічну експертизу щодо можливих порушень містобудівного, пам'яткоохоронного законодавства, авторських прав при реконструкції будівлі Театру на Подолі, а також всіх необхідних експертиз, які будуть визначені Робочою групою", - зазначив чиновник.

За його словами, робочу групу створять до середини січня.

"До травня ми маємо розпочати дискусію стосовно долі Андріївського узвозу для убезпечення майбутніх конфліктних ситуацій", - додав він та закликав столичних мешканців долучитися до обговорення питань містобудування.

У листопаді на Андріївському узвозі у Києві презентували зовнішній вигляд оновленої будівлі Київського драматичного театру на Подолі.

Офіційному відкриттю передувала хвиля критики та обурення у соціальних мережах.

Частина киян вважають, що такий сучасний проект недоречний в історичному районі, тоді як інша частина вважає його гарним зразком оновлення міського середовища.