В аеропорту Токіо з'явився туалетний папір для смартфонів

NTT Docomo Копирайт изображения NTT Docomo
Image caption Компанія вказує на дослідження, яке демонструє, що на екрані телефону більше мікробів, ніж на сидінні унітазу

У туалетах міжнародного аеропорту Наріта у Токіо з'явився папір для дезінфекції мобільних телефонів.

Папір закупив японський мобільний оператор NTT Docomo. На ньому також надрукована інформація про мережі Wi-Fi, які компанія пропонує для загального користування, та деталі про тревел-додаток для телефонів.

Японія відома на весь світ своїми революційними нововведеннями у громадських вбиральнях, багато з них мають складні високотехнологічні функції.

"На екрані смартфону щонайменше в п'ять разів більше мікробів, ніж на сидінні унітазу", - пише NTT Docomo на своїй офіційній сторінці в YouTube.

Компанія додає, що спеціальні засоби для телефонів "зроблені для очищення екранів, щоб іноземні туристи могли насолоджуватися своєю подорожжю в умовах гігієни".

В найкращих традиціях японського відео компанія зняла двохвилинну відео-інструкцію про коректне користування папером та біде, які працюють в більшості громадських вбиралень в країні.

NTT Docomo повідомляє, що такі засоби гігієни були встановлені у семи вбиральнях, і компанія постачатиме їх до березня наступного року, інформують місцеві ЗМІ.

Копирайт изображения Reuters

"Вітаємо в Японії"

Новини про туалетний папір для смартфонів швидко поширились у Facebook.

"Протріть свій телефон, поки ви відповідаєте на дзвінок природи", - прокоментував нововведення Роджер Чен з Сінгапуру.

"Що робити, якщо ви втомилися, не виспалися і випадково переплутати туалетний папір для смартфонів із звичайним?", - запитав інший користувач.

"Мені це потрібно. Я маю звичку протираючи свій смартфон спиртом щоночі після роботи", - написала одна з користувачок Facebook на підтримку інновації.

"Ласкаво просимо до Японії, де речі розроблені настільки дивовижно в тому сенсі, що вони (японці. - Ред.), здається, подумали про все", - написав інший користувач.

"Навіть речі, про які ви ніколи не думали, раптом стають тим, без чого ви просто не можете жити".

Новини на цю ж тему