Бойовики вимагають звільнення заручників за формулою 50 на 700 - Геращенко

Ірина Геращенко Копирайт изображения UNIAN

Бойовики вимагають від України передати 700 осіб в обмін на менш як 50 українських полонених. Про це повідомила у Facebook представник України в гуманітарній робочій підгрупі ТКК Ірина Геращенко.

"Сьогодні Путін знову заявив про "всіх на всіх"...тобто, про цивільних, схоплених на окупованих територіях за проукраїнські погляди (і яких продовжують щодня хапати), і наших військових, що боронили нашу землю - на всіх тих, хто вчинив найтяжчі злочини проти України, в тому числі важкі вбивства", - повідомила пані Геращенко.

За її словами, бойовики не підтверджують наявність 110 українських заручників. Натомість їх вимагає звільнити СБУ і мінська група.

Пані Геращенко зауважила, що в списку бойовиків є особи, які вчинили тяжкі злочини.

"В списку тих, кого підтверджує ОРДЛО, немає багатьох з тих українців, долі яких нам відомі - їх просто ховають і не дають жодної інформації про звільнення", - заявила представник України.

Раніше повідомлялось, що Україна звільнить людей зі списку, який надали представники окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО). Їх помилують указом президента України, повідомила пані Геращенко.

Новини на цю ж тему