У ЗСУ заперечили, що російські хакери знищили 80% гаубиць

МІНОБОРОНИ УКРАЇНИ Копирайт изображения UNIAN
Image caption Російські хакери кажуть, що могли відслідковувати дії українських артилеристів. Розробник програми, яку нібито зламали, це заперечує

Артилерія Сухопутних військ ЗСУ заперечує інформацію про те, що російські хакери допомогли знищити 80% гаубиць ЗСУ через Аndroid. Про це повідомила офіційна прес-служба Сухопутних військ ЗСУ у .

"За інформацією командування ракетних військ та артилерії Сухопутних військ Збройних Сил України втрати озброєння артилерії за час проведення АТО є, але вони не такі масштабні, як заявляється в мережах Інтернет", - повідомили у ЗСУ.

У відомстві повідомили, що військові частини ракетних військ та артилерії боєздатні, укомплектовані та спроможні виконувати бойові завдання за призначенням.

Раніше аналітична компанія CrowdStrike оприлюднила доповідь, у якій йдеться про те, що ‎мобільний додаток для українських артилеристів, розроблений за ініціативою офіцера ‎збройних сил України, зламали й використовували російські хакери.

Сам програміст-розробник додатку офіцер української армії Ярослав Шерстюк заперечує ці ‎звинувачення, стверджуючи, що програма перебуває під його повним контролем. ‎‎

Новини на цю ж тему