Бойовики обстріляли гуманітарну групу на Світлодарській дузі

Копирайт изображения Прес-центр штабу АТО
Image caption Прес-центр АТО зазняв відео того, як група під обстрілом поверталася на позиції української армії

У суботу сепаратисти в районі Світлодарської дуги попри домовленості обстріляли гуманітарну групу прокету "Евакуація-200", яка мала намір забрати з поля тіло загиблого бойовика.

Керівник групи Михайло Котелевський розповів прес-центру штабу АТО, що раніше до них звернулися представники одного з підрозділів сепаратистів, який перебуває на лінії зіткнення, і повідомили, що у певному місці може знаходитися тіло загиблого їхнього бійця.

"Сьогодні я очолював групу, яка виходила у нейтральну зону, щоб забрати цього військовослужбовця і найближчим часом передати представникам протилежної сторони. Але, на жаль, нас обстріляли. Протягом 40 хвилин довелося вибиратися з того місця. Стріляли прицільно, але невлучно", - розповів Михайло Котелевський.

Він запевнив, що група виконала всі умови, поставлені сепаратистами - вийшли в однакових чорних костюмах з зеленими жилетами.

Тіло загиблого так і не виявили.

Прес-центр АТО зазняв відео того, як група під обстрілом поверталася на позиції української армії.

З 24 грудня на Донбасі розпочалося так зване "новорічне перемир'я". У прес-центрі АТО відзначають, що повного режиму вогню все одно немає, однак припинилися обстріли з артилерії.

Водночас у "ДНР" заявили про "різке загострення ситуації" і звинуватили українську армію у масованих обстрілах.

Новини на цю ж тему